Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szerelem=sokáig/örökre...

Első szerelem=sokáig/örökre együtt?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal imádjuk egymást:) nekem ő az első (mindenben...csók, stb.=) ) az érdekelne hogy szerintetek van rá esély hogy együtt maradunk vagy igaz az, h "nagy szerelemnek nagy sz*r a vége"? tapasztalatok, stb.? most vagyunk mindketten 18 évesek....várom a válaszokat:)
2009. aug. 11. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Az a gond ezzel, hogy lehet tartós a dolog valóban. És akkor majd pl. házasság és gyerek után, 32 évesen (most csak írtam valami kort, mikor még elég fiatal vgy, de már nagyon rég vagytok együtt) elkezd egyikőtök agyalni, hogy uncsi, milyen lett volna mással, nekem már sose lesz senki más... Bla-bla-bla. És akkor jöhet a megcsalás, mert nem tudja elképzelni, milyen lehet mással.

Ha nem így történik, akkor szerencsés a dolog, de ez nagyon-nagyon ritka.

2009. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%

A nyagyszüleim 18 évesen találtak egymásra, máig együtt élnek. De...az egy egészen más generáció volt. Persze,sosem lehet tudni,hogy a Ti esetetekben hogy végződik. 2 év még nem olyan hosszú idő, lehet,hogy kiismertétek már egymást,de...

Ha rám hallgatsz, most még kiélvezitek,hogy együtt lehettek. Az a fontos,hogy boldogok legyetek, és a távolabbi jövő tervezése ráér még 3-4 évig. Gondolom, el akartok végezni egy főiskolát,meg munkát akartok keresni,aztán majd lehet gondolkodni a család alapításon is.

És ha még ezekután si együtt maradtok,ennyi éven keresztül,hát sok boldogságot! :)

Remélem, segítettem :)

2009. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én 17 évesen ismerkedtem meg a férjemmel,ő volt az első. 20 évesen összeházasodtunk,25-évesen gyerek,és most 35 évesen is imádjuk egymást.Neki is én voltam az első.Persze voltak előtte,dedós együttjárások,puszik,de csók,szeretkezés csak vele.Mindketten felsőfokú végzettségűek vagyunk,de teljesen más szakmában.Nekünk bejött,kívánom mindenkinek.
2009. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Te is elég fiatal vagy még,de a párodnál a 18 elég kevés.Tapasztalatom szerint a férfiak 25 év körül lesznek érettek egy tartós kapcsolatra.Van,aki még akkor sem.A szomszédunkban volt egy pár,amikor összekerültek a lány 17,a fiú l8 volt.Három gyerekük volt.18 évi házasság után a férj keresett egy másik nőt.Nagyon ritka,hogy ilyen fiatalon kötött kapcsolat valóban tartós legyen.

De vannak ilyenre is példák,és arra is,hogy az idősebben kötött házasságok is válással végződnek.

2009. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk pont az történt, amit az első válaszoló írt. 39 évesen. Gyerekkel. (Mármint én 39, párom 36, én vagyok a fiú.)


Ez azonban egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne tegyétek! Volt egy sz@r év az életemben, de visszatekintve (2 éve volt ez), megint belekezdenék. Nagyon szép volt, amíg együtt voltunk. A legvégét kivéve. (Mert én nem akartam, hogy vége legyen, Ő meg igen.) Mindennek, aminek van kezdete van vége is. Az örökre nem létezik, mert mennyivel jobb, ha a másik fél meghal? Vagy ha Te halsz meg előbb? Akkor azzal "nyertél"? Nem. Mi sokáig voltunk együtt, lehetett volna több is, kevesebb is. Ennyi lett.


Az életet élni kell, nem pedig filozofálni róla.

2009. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél létezik ez a gondolkodás, hogy sok év múlva eszébe jut, hogy milyen lett volna mással.


Anyukám 15 évesen jött össze egy nála 7 évvel idősebb sráccal(apával). 18 éves korában férjhez ment, majd pár év múlva jött a nővérem és én. Azóta eltelt majd' 30 év és még azóta is egymást szeretik.

Nekem is megfordult a fejembe, hogy sose jutott eszükbe, hogy milyen lehetett volna mással is kipróbálni? Erre anyukám azt mondta, hogy ha valaki megtalálja az igazit, soha nem jut eszébe hogy milyen volna mással. Aki ilyenen gondolkodik, ott már valami bibi van.


Kívánom nektek, hogy tartós legyen a szerelmetek!

2009. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen voltam együtt egy fiúval, első szerelmem... 1 évig voltunk együtt, majd 2 év után újra találkoztunk. Azóta eltelt 8 év, és együtt vagyunk.. Még mindig. :)
2009. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 15 éves korom óta járok a barátommal, azóta 4,5 éve együtt vagyunk, neki én, nekem pedig ő az első. Mindenben. (na jó neki a szexben nem én vagyok). Ő 6 évvel idősebb mint én, de nagyon boldogok vagyunk, és úgy érzem évről évre jobban szeretem, és ő is engem. Sosem veszekszünk, mindent megbeszélünk. Mindenki mondja hogy majd egyszer rájövök hogy kéne más mert nem éltem stb. De ezzel inkább nem foglalkozok. Ha igazán szeretem más nem kel. Én tudom milyen a kapcsolatunk belülről.

Igen is van rá esély hogy "örökre" együtt lesztek. nem ti lennétek az elsők a világon.

Sok boldogságot kívánok!

2009. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ő már dolgozik:) én pedig most leszek 12.-es..érettségi utána vmien szakma:) nagyon remélem hogy együtt maradunk:) köszi a válaszokat=) amugy jöhetnek még:)
2009. aug. 11. 19:09
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!:)én 15 évesen ismerkedtem meg a NAGY Ő-Vel

2 éve vagyunk együtt és biztos vagyok benne hogy ő az IGAZI

remélem nektek is így lesz:)

2010. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!