Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 5 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, a szerelem már rég elmúlt, olyanok vagyunk mint akik "20éve házasok". Szerintem váltanunk kéne, de szeretem és nem akarom megbántani. De tudom, hogy ez így nem mehet sokáig. Mit tegyek, Hogyan vezessem elő a dolgot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hogyan értékeli a kapcsolatot? Ő is így látja, mint Te? Mert ha nem, akkor szar lesz neki, ha előhozakodsz vele. Valaha szerelmesek voltatok, nem? Mégiscsak együtt töltöttetek ilyen sok időt - nem próbálkoznál meg inkább a kapcsolat felpezsdítésével? Együtt is éltek? Úgy nehezebb lehet.
2010. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A lángoló szerelem 5 év alatt mindig át fog alakulni, akármilyen lánnyal van. Ha az egyszerűbb megoldást választod, akkor szépen leülsz vele és elmondod neki mit érzel és szakítotok. Ha a nehezebb megoldást választod,akkor elkezdesz dolgozni a kapcsolatotokon (amit öt éve folyamatosan kellett volna).

Bírom, hogy az emberek megszerzik az áhított pasit/nőt, utána meg leülnek, mint az iszap, mert a szerelem úgyis lobogni fog életük végéig mindenféle "munka" nélkül...


23/L

6 éve kapcsolatban

2010. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A barátnőm is tudja,h nem jó.Vicc szinten már többször felhozta a szakítást.kb 3 éve a szüleinél lakunk.egyébként amióta együtt vagyunk szinte minden baráti kapcsolatom megszakadt és végig "ellenszélben vitorláztunk".
2010. ápr. 28. 10:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok, 2éve vagyok együtt a barátommal, megszokás az egész, én is szeretem a párom de ugy érzem váltani kellene, o meg jol megvan a kapcsolatban.Ha valamilyen kézzelfoghato megoldást találsz ebben az esetben ugy hogy ne is okozz fájdalmat neki, akkor értesits engem is légyszi
2010. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően jól kijöttök, egy hullámhosszon vagytok, hasonló a jövőképetek, szerintem nem érdemes eldobni azt az 5 évet. igaza volt az egyik válaszolónak, minden szerelem átalakul, átminősül az évek során, törvényszerű. fel kell dobni a kapcsolatot, új színt kell bele vinni. szerintem a szülőktől való leválás/különköltözés is sokat segítene.
2010. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, szülőkről leválok, mert augusztusra kész a lakásom.De 27 évesen sztem. még nem itt kéne tartanunk.Talán ha most szakítunk még neki is van "ideje" az újhoz.Nem akarok 35-40 évesen válni.
2010. ápr. 28. 10:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettetek, tesztek azért, hogy a kapcsolatotok friss maradjon? Ez az unalom érzés bármikor előjöhet megint, pl. 20 éves házasként. Annyira könnyű a kapcsolat elevenen tartásáról prédikálni és a gyakorlatban annyira nem tesszük - valójában mégsem hiszünk benne?
2010. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van,okosan gondolkodsz kedves kérdező.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy a szakítás az egyedüli jó megoldás,de sok ismerősöm rossz kapcsolatban tengődik MEGSZOKÁSBÓL,kényelemvágyból,és még ki tudja mi mindenből,igazi szeretet nélkül.Ilyen hosszú év után nehéz megmondani,mi szeretet(mert az tuti van,de mire elég???)és mi a megszokás.A továbblépésre szavaznék,ha szépen meg tudjátok beszélni,és mindketten elfogadjátok.Később egyre nehezebb lesz.
2010. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a ketten azon az elven vagytok hogy nem jo ez igy, akkor mindenkepp szukseg van a valtasra, inkabb hamarabb mint aztan a vegen valas legyen belole
2010. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszoló jól látja.Most a szünetre gondolok (1-2hónap), és ha együtt kell maradnunk akkor úgyis egymás mellett kötünk ki.Át kell gondolnunk sztem az idő megoldja majd.
2010. ápr. 28. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!