Van innen kiút?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. Érettségi után elkerültem főiskolára, amit ott hagytam, mert nem bírtam a nagyvárosi életet és elkerültem egy másik suliba. Ezzel a húzásommal anya hatalmasat csalódott bennem. Az összes elképzelt tervem romokban hever. Anyával már végre kibékültem, de még mindig nem látom az élet értelmét. Naponta szűnnek meg bennem újabb és újabb gondolatok... egyszerűen összedőlnek, mint egy kártyavár. Elképzelek valamit és azt valaki mindig keresztbe húzza. Most is azt akartam, hogy itt aludjon a barátnőm, de naná, hogy nem engedi meg anya... bezzeg a nővérem pasija hetente 4 napot van itt.... Pedig mi csak szünetekbe tudnánk együtt aludni..:/ Na, mindegy.... hülye is voltam, hogy egy ilyen halvány reményt tápláltam, hogy majd megengedi.... A többi "reményem" is szép lassan haldoklik.... Nem tudom, hogy meddig bírom még.... Gondoltam az öngyilkosságra is... tuti, hogy megváltás lenne.

2012. okt. 31. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem igaz. hogy téged mindenki üldöz és keresztbe tesz.

A csajod sem aludhat ott.

Tudod a remény hal meg utoljára. Vigyázz Ne előzd meg!

2012. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Az életedben lesz sokkal rosszabb és nehezebb döntés hozatal, mint az iskolai tanulmányok

Nem csináltál rosszat, csak rádöbbentél hogy nem neked való az a lét, és inkább belevágtál abba hogy felhagyj a sulival


Mondok neked valamit, 18évesen már nem anyunak tanulsz, saját magad felelősségére, én semmibe néztem anyu elveit, a Te korodban ha nem az lett, amit szeretett volna nekem.


Az meg hogy nem d*ghatod otthon a nődet, ez is egy ok arra, hogy nem kell mindent anyudra fogni.

Megkell tanulnod kijátszani a körülötted lévőket, és így leszel talpra esett.

20/F

2012. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Ezek a legnagyobb problémáid? Hát "just do it"!
2012. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!