Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meleg vagyok, és nem tudom...

Meleg vagyok, és nem tudom magam elfogadni. (bővebben lent) Hol a kiút innen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Látom, ahogy darabokra hullik a személyiségem. Nem ismerek magamra, az életmódom már jó ideje szó szerint önpusztító (vagdosás, gyógyszer+alkohol… stb.). Persze senki nem tud semmit erről, mert ügyesen eltitkolom... segítség!

25/F


2011. márc. 14. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

25 éves vagy. Mégis mire tippelsz, mi segíthet? Csak és kizárólag a szakember!

Van támaszod? Szüleid, barátaid tudnak erről? Elfogadnak?

Muszáj szakszerű segítséget kérned. Ez nem ok arra, hogy tönkretedd magad, hidd el, érdemes keresni valakit, aki segít. Később örülni fogsz a jó döntésnek.


25/N

2011. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Keress fel egy szakembert.

Te normális vagy? Hogy kívánhatod egy másik ember halálát, hogy javasolhatsz neki egy akasztófás halált? :O

2011. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Második: neked is kellene egy szakember, te homofób sz@r.


Kérdező: mindenképp kérj segítséget pszichológustól, pszichiátertől. Nem éri meg, hogy emiatt tönkremenjen az életed, a homoszexualitás nem akadálya a teljes, boldog életnek, mégha ezt most nem is így látod.

Én is kíváncsi lennék, mit gondol a családod.

2011. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1. válaszolónak! Ne küzdj ellene hanem tegyél annak érdekében, hogy boldog legyél!! Eliszod a fiatalságod ahelyett, hogy elfogadnád magad és egy társat keresnél! Ne utóbb siránkozz majd 30-40 évesen, hogy nincs senkid, mert akkor csak rontod az esélyeidet. Senki se irányíthatja az életed csak saját magad!! Szóval le az önkárosító életmódoddal!! Kezdd el szeretni önmagad és tessék párat keresni! ;)
2011. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod én 16 éves vagyok 2 éve ezen filózok ha megkérdezik mi a bajom azt mondom h rossz a kedvem mikor egyáltalán nem azért hanem ezért. Elég szar igen de ez van nem tudok mit csinálni én nem tudom mikor leszek lányba szerelmes de nagyon várom ez így maga a pokol.
2011. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nyilván a pszichoterápia lenne a megoldás, de ahhoz még kell egy kis bátorság. Még itt sem könnyű írni erről... Egyetlen barátom tudja h mi a helyzet velem, ő kb. egy év alatt feldolgozta, de nem tud segíteni (ami sztem érthető is). A családomnak van elég baja, amit nem akarok még ezzel is tetézni.
2011. márc. 14. 16:40
 7/15 bettineni ***** válasza:

Az életed, az egészseged ajandék,

ha problémad van, ne tetézd azzal, hogy lerombolod azt is, ami még van.

2011. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azt nem tudod elfogadni hogy meleg vagy , vagy van más is ?

amúgy nem volt még kapcsolatod ? és mit csinálsz , tanulsz , dolgozol ?

2011. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt ajánlanám, hogy kezdj új életet. Keress egy elfogadóbb közeget, új munkát, új baráti kört... azt sem hátrány ha külföldön. Keress valakit aki hasonló helyzetben volt de már túl van a nehezén, pl. queer fórumokon. Sajnos nem vagy ezzel egyedül, de ha találsz valakit aki átérzi a problémáidat, azzal könnyebb lesz megbeszélni mint egy random orvossal.
2011. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha gondolod én szívesen beszélek veled , írj privit
2011. márc. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!