Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar h felismert valaki...

Volt mar h felismert valaki titeket itt gyakorin? (vagy forditva) pl csalad vagy kozzeli ismeros

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tudom rajtam kívül más nem jár ide a családban, legalábbis remélem :D
2012. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Huhh, még nem gondoltam bele, hogy mi lenne, ha. :-)))))) Bár nem vagyok itt sem más, mint a való életben, szóval akkora gond nem lenne, csupán meglepő.
2012. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még nem volt ilyenem szerencsére. Van elég gondom igyis a gyakoriból. Párom szerint nem vagyok normális, hogy a szabadidőmben ezt az oldalat bújom.. Hát még ha mesélek neki valami érdekességet amit olvastam akkor kiröhög. Persze nem mintha értelmesebb lenne amit ő csinál, hogy az össz szabadidejét a facebookra pazarolja... :) 23N
2012. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kifelejtettem, hogy a férjem itt van, tudunk egymásról. :-) Kettes voltam.
2012. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Én az egyik barátnőmet. Kaptunk anno egy elég nehéz logikai házit,és még az nap feltette..
2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%
A volt barátnőmet ismertem fel itt. Annyi tipikus helyesírási hibával ír, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy ő az. Egyezik az érdeklődési körünk, tehát gyakran "belefutok". Így névtelenül nagyon kifordul magából, szinte már közönséges. Nagyon buta emberre vall, ahogy itt a kommentjeiben nyilatkozik. Névtelenül valódi önmaga lehet itt a gyakorin, azt hiheti, hogy úgysem ismeri fel senki. Egyáltalán nem bánom, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot és már nem vagyunk barátnők (más okból ugyan).
2012. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyik barátnőmet, meg húgomat. :)

Engem meg csak a fent említett barátnőm.

2012. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a párom nyitotta meg előttem a kérdést, amit előző este tettem fel. Hirtelen meglepődtem ugyan egy kicsit, hogy na erre meg hogyan bukkant itt rá a rengetegben, de aranyos volt. Egy vele kapcsolatos kérdést tettem fel olyan témában, ami köztünk állandó vitát képez. Elmondta, hogy kísértetiesen hasonlít a mi életünkre és problémáinkra ez a kérdés és nem is tagadtam, hogy én írtam ki. Elolvasgatta a válaszokat, talán neki is használt valamit, nem tudom, azóta kevesebbszer kerül elő a téma. :)

Egyébként azt is tudja, hogy azóta is jelen vagyok az oldalon, de nem kutat utánam. Néha felnéz ő is, akkor egyszer talált is valamit, ami gondolom számára is meglepő volt. :D

2012. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, egyszer volt egy kérdés, ismertek-e furcsa nevű embereket, én írtam egy példát, aztán hetekkel később ordenáré stílusban rám írt valaki, hogy ki a f*sz vagyok és honnan ismerem őt? :D És kiderült, hogy tényleg ő volt az, mondjuk én személyesen nem ismertem, hanem egy ismerősöm mesélt ilyen nevű valakiről.
2012. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem nem, de ez például aranyos volt :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. (a vége a lényeg :))

2012. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!