Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy változtál a...

Előfordult, hogy változtál a párodért vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Főleg depressziósok, pánikbetegek, stb. érdekelnek. Hogyan történt?
2012. aug. 25. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezek betegségek, nagyon kicsi az esély arra, hogy az illető a párja "kedvéért" kigyógyul orvosi segítség nélkül. Ez nem elhatározás kérdése. Ha az lenne, 10-ből 9 és fél meggyógyulna.
2012. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: rájött(él), hogy valami nagyon értékes veszhet el, ha nem lép(sz) sürgősen...
2012. aug. 25. 21:27
 3/12 eNerdzsy ***** válasza:

A kérdést inkább úgy tenném fel, hogy van e egyáltalán valaki aki tartós párkapcsolatban egyáltalán ne változna?

Csatlakozom az elsőhöz...

2012. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 eNerdzsy ***** válasza:
Konkrét kérdésre lehet, hogy tudnánk konkrétan válaszolni.
2012. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elég konkrét. Bekerülsz egy kapcsolatba, de ezen betegségek valamelyikével terhelve. És elszánod magad, hogy kilábalsz belőle. Mert sokat veszítettél, de ezt a személyt nem szeretnéd, és mert belátod, élni sem érdemes ekkora teherrel tovább.Egy rokonom szenved a párjával, nem tudom, van-e esélyük.
2012. aug. 25. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha az lennék, akkor a férjem támogatásával és orvos segítségével változtatnék. De szerintem ez egyértelmű :)

Amúgy meg hosszú és tartós párkapcsolatban mindkét fél változik. Pl. én hisztis voltam, de a férjem unszolására, meg a magam érdekeit nézve változtattam magamon. :)

2012. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kissebbeket esetleg,de radikalisakat meg veletlenulsem, szeressen magamert..:)

Es igen panikbeteg vagyok, es depresszios voltam.:)

2012. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, volt pánikbetegként macska legyek, ha értem a kérdésedet... Nyilván azért változtattam, mert rosszul lenni nem jó, az ember nem szeret szenvedni, tehát, ha beteg, akkor elmegy az orvoshoz, és kezelteti magát. De ennek mi köze ahhoz, hogy párkapcsolatban él-e??? Miért, ha neked teszemfel begyullad a vakbeled, akkor a párodért fogod kivetetni, és nem azért, hogy életben maradj és meggyógyulj?
2012. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy rosszabb lett az adott kapcsolatban. Nem a másikért kell változtatni.
2012. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló nálad a pont. Szerintem is alapvetően magáért kéne változtatnia egy embernek, az az alap, a legjobb. De legalább akkor kapna észbe, mikor a párkapcsolata szakadozik a betegsége tünetei miatt.
2012. aug. 26. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!