Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye arról,...

Emese06 kérdése:

Kinek mi a véleménye arról, ha egy Édesanya Édesapa meglátogatja gyermekét bejelentkezés nélkül, Igaz -e, hogy a szülönek be kell jeletkezni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem célszerű szólni /megbeszélni h jön/jövök

ciki ha akkor esik be valaki mikor nem vok otthon mert éppen arra járt ....

2012. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban amikor két fillérbe kerül egy telefonálás nem rossz ha odaszólnak a rokonyok mielőtt lelakják az embert. Egyrészről mert elfoglaltak az emberek és nem biztos hogy egész nap otthon ülnek és azt várják hogy éppen ki esik be hozzájuk. Meg ha otthon is ülnek, ne mért ha tudják előre hogy 10 perc múlva a nyakukba szakad apuci anyuci nagyapuci nagyanyuuci uncsitesók meg a többi.
2012. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem örültem,mikor direkt nem szóltak, hogy jönnek....Mikor negyedórányira voltak épp pucéran kászálódtunk ki a párommal az ágyból....
2012. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van "bejelentkezés". Egyszer jöttek anélkül, mert pont arra jártak, hát elég kínos volt a szitu, ahogy épp lovagoltam párom. :D
2012. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném ezt bejelentkezésnek, egyrészt nem orvoshoz megyünk, hogy időpontot kérjünk, de előtte nap mindig szólunk egymásnak, hogy megyünk, 33 km lakunk egymástól a szülőkkel és egyikőnk sem akarna feleslegesen kocsikázni!
2012. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám kb. 20km-re lakik, róla tudom, hogy mikor van a városban, de akkor is előre megbeszéljük, hogy X nap munka után felugrik, otthon vagyunk-e.

Apukám sokat jár erre munka végett, Ő a város másik részén él, "Cicukám felugranák egy óra múlva, mert arra lesz dolgom." ennyit szokott mondani.

Mamáékhoz én szoktam menni, de rájuk csörgök, hogy otthon vannak-e. Pedig van kulcsom.

Anyunak és Apunak meg ide van kulcsa, de sosem jöttek váratlanul.

Egyszerűen tiszteletben tartjuk, hogy külön család is lettünk, nekik pedig más életritmusuk, és nem gázolunk bele. De szólás után mindent lehet. Pl. ha Apu már ideért, simán benéz a hűtőbe, megkérdezi miből ehetne egy kicsit. Terítek neki és megetetem. :) Ha melo után jön erre és megy tovább mondjuk megbeszélésre de hazamenni kerülő lenne simán lezuhanyozhat. Szóval mindent lehet, csak egyeztessünk.:)


24N

2012. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!