Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy leálljon?

Mit tegyek, hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Egyik családtagom amikor nálunk van mindig rácsap a fenekemre és fogdozgatja a combomat... Nagyon félek tőle, hogyha szólok szüleimnek ők beszélnek vele és még durvább dolgokat csinál.

Mamámmal beszéltem erről és ő azt mondta, hogy ezt régen nővéremmel is csinálta és szólt anyumnak de ő nem hitt neki.


2012. nov. 4. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rádcsap, vagy fogdos, akkor KIABÁLJ nagyot, hogy mindenki észrevegye. Egyébként meg ne legyél a közelében, hanem a szoba másik felében, vagy menj ki, ha más nincs benn rajtatok kivül.
2012. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jó ez azért már durva!Vele még nem próbáltál beszélni?
2012. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
rúgd tökön!
2012. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszrű:térdel jó erősen tökönrúgod,ha meg pofázik és a szüleid megkérdezik miért kapta,hát elmondod...ha meg kussol ,akkor vette a lapot.....35/F
2012. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Általában ezt teszem de van okot követ. Legutóbb autóval mentünk misére és az autóban mellette kellett ülnöm és végig markolászta a combomat. Este pedig odahúzott az ölébe és a vádlimat markolászta én meg nem tudtam kimászni az öléből mert húzott vissza.
2012. nov. 4. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15. Am nem fogom tökön rúgni .
2012. nov. 4. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez már kiskorú zaklatása!Ha vele nem lehet beszélni,mond el a szüleidnek a nagymamád jelenlétében,aki ugye tud az ügyről és úgy hátha elhiszik neked!
2012. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell vele kettesben maradni, vagy adott esetben mellé ülni, ez ilyen egyszerű. Ha én nem akarok vmit, vkit akkor messziről elkerülöm, teszek arról, h. többé ne forduljon elő ilyen dolog. Szóval sztem te direkt élvezed a helyzeted, ha nem élveznéd, akkor már az 1., 2. eset után rég megtetted volna a szükséges óvintézkedéseket.
2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1.próbálom elkerülni de van amikor követ...

2. A múltkor bezárkóztam a fürdőbe mert folyton csikizett és közben a fenekemet fogdosta. Valószínûleg azért zárkózom be mert annyira élvezem... -.-"

2012. nov. 4. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!