Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem van egy olyan problémán...

Nekem van egy olyan problémán hogy túl sokat gondolkodok. Mi tévő legyek hogy ez leálljon?

Figyelt kérdés
Mindenen túl sokat gondolkodok ami történik velem (túl stresszelek). Lassan olyan dolgokat is kitalálok amik nem léteznek és ezzel csesztetem az agyam (és zavar). Mit tegyek?
2012. júl. 3. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
sex?
2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valami primitív dologgal.
2012. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, hogy min meditálsz. Ha túl sok, és nehéz a feladat, váltsál. Ásás, kapálás, csákányozás. Nem gúnyból írtam, de ez is kikapcsol. Már ha van rá módod.
2012. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jók a válaszok, az az igazság hogy felesleges leírni hogy min meditálok mert majdnem mindenen (kapcsolat, barátság, meg hogy mi lesz majd... stb.) Köszi a válaszokat!
2012. júl. 4. 07:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából most is azon gondolkodsz, hogy miért gondolkodsz ilyen sokat, full reménytelen vagy, hagyd a fenébe, ilyen vagy azt kész, igyál inkább, az meglátszik.
2012. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz sorozatokat. Komolyan mondom. Nekem is sokat járt az agyam, és azt imádtam a sorozatokban, hogy szinte hipnotizál, csak arra figyelek, és legalább a saját problémáimmal nem kell addig törődnöm. Miután megnézek egy részt, sokkal jobb kedvem lesz, és nyugodtabb vagyok. Olyan mint a drog. :)
2012. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki írna ide sorozatokat? Aki erre jár?
2012. júl. 6. 10:04
 8/9 anonim válasza:
Így jártam anyátokkal, Odaát, Trónok harca, Született feleségek, Vámpírnaplók, Family Guy, Califorgia, Dr. Csont, CSI, NCIS.. és még sorolhatnám. Bár ha bekapcsolod hétköznap délután a TV-t, akkor szinte minden csatornán valamilyen sorozat megy, plusz neten is van fent nagyon sok. Nem tudom téged melyik érdekelne.
2012. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz ezek között biztos van olyan.
2012. júl. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!