Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy a PaDöDő nevezetű duótól...

Hogy a PaDöDő nevezetű duótól idézzek: Fáj a fejem nem tudom, hogy mit akarok, hülye vagyok egészen. Mit lehet tenni, hogy leálljon az agyam és kicsit összeszedettebben tudjak gondolkodni?

Figyelt kérdés

szétfolyik a világ

nem tudom mit akarok ma vagy holnap csinálni, nem tudom mit akarok hosszú távon csinálni....kezdek bekattanni ettől



2012. márc. 14. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi tervem, én élvezem hogy spontán vagyok és a tervek se aggasztanak csak szükségszerű elvárások a társadalomtól. Nem lehet mindenki ugyanolyan, nemde? Valamit úgyis kezd magával az ember, talán jön majd egy kusza gondolat és igazán kedvet kapsz valamihez. Erőltetni úgyse tudod. Hány éves vagy? Min szoktál kattogni? 21/l
2012. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez is egy szemlélet :)
2012. márc. 16. 11:38
 3/10 A kérdező kommentje:
szintén 21l
2012. márc. 16. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak későn érő emberek és te se vagy még öreg:) Szerintem próbálj meg ne rágódni ezen, mert így csak szenvedni fogsz. Ha viszont nagyon nem bírod, akkor tűzz ki magad elé apró célokat, amiket vigyél véghez, hogy megnézdd meg tudod-e valósítani amit eltervezel.
2012. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nehéz célt találni, olyat ami tök reális
2012. márc. 17. 10:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, de csinálj mindig olyat szabadidődben amihez kedved van, szervezz minél több programot, nekem jót tesz pl. Eltereli az ember figyelmét a problémákról meg társaságban több új ötlet születik. Az is egy terv ha keresel egy hobbit, ami tetszik (én a küzdősportba fogok belekezdeni) és belevágsz. De így ismeretlenül elég nehéz tippeket adni:)
2012. márc. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egy küzdősportot próbáltam én is, tényleg jó dolog, melyiket próbálod meg?


amúgy igazad van, a kis cél is cél :)

2012. márc. 20. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:
A K
2012. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A K1 érdekel igazán, szerintem ha lesz a környéken lehetőség rá, akkor azt:) te melyiket űzted? hosszú ideig?
2012. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kung fu, fél évig...aztán jött a betegség, de majd ha minden oké esz, szeretném folytatni
2012. ápr. 2. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!