Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok? Karácson...

Ti mit választanátok? Karácsony vagy szülés?

Figyelt kérdés
A férjem most ment ki Hollandiába dolgozni, és állítólag ott nincs leállás karácsonykor, mert sok a muszlim, azoknak meg megvolt a ramadán, és Karácsonykor is dolgoznak a gyárban. Január közepén meg szülök.

2012. nov. 4. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úgy nem lenne jobb, ha mondjuk szülés utáni hétre jönne? Szerintem jobb lenne együtt kezdeni már otthon a picivel, már ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy bent legyen a szülésnél. Akkor mind a négyen együtt lehetnétek egy hétig. Én ezt választanám.
2012. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is szülésre/ utánra lenne a legjobb. Akkor kicsit együtt lehetnétek pár napig. ( én dec 20-án szültem, 25-én engedtek haza)
2012. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én holland munkarendben dolgozok itt Magyarországon. A 24-e munkanap és csak a 25,26-ot adják meg szünetnek. Szóval max. 2 napra jöhetne haza, a többire szabit kéne kivennie. Én inkább a szülésre venném ki a szabit. Karácsonykor a szüleiddel is tudsz ünnepelni stb..., inkább a férjednek lesz nehéz:(
2012. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy a karácsony olyan dolog, amikor tudsz másra támaszkodni, a rokonságra, szülökre, nagyszülőkre, tesókra, bárkire, jövőre majd talán együtt töltitek, ez nem akkora probléma. A szülést viszont nem lehet megismételni, vagy legalábbis nem ugyanazt. :) Ha apás szülést szeretnétek, akkor jöjjön haza időben, ha nem, akkor elég akkor indulnia, ha beindult a szülés, pont hazaér mire kiengednek titeket. (kis túlzással)
2012. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a szülésnél, elvégre az jóval kevesebb van az életben, mint karácsony, ezenkívül a szülésedre ha hazajön, akkor tudtok rendezni egy pótkarácsonyt, de ha karácsonyra jön haza, akkor nem tudsz eljátszani neki egy szülést :) Szerintem ő is kíváncsibb lesz a gyerekére, mint hogy milyen ajándékot kap.


9-es: régen orvosok se voltak a szülésnél, de azért ne menjünk már vissza az őskorba. ha neki biztonságot ad, hogy ott van a férje, akkor miért ne legyen ott?

2012. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!