Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő "fut" a pasi után, ez...

Nő "fut" a pasi után, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki már korábban is része volt az életemnek, bár sosem alkottunk egy párt, különböző okok miatt. Két hete tudtam meg, hogy külföldre készül, és feladtam érte mindent, szakító félben vagyok a Párommal, akivel már rég nem úgy működik a kapcsolatunk, ahogy kéne. Most úgy érzem, bármit megtennék a pasiért, és egy idióta vagyok, amiért eddig nem voltam vele. Nem akarom itthon tartani, ésszerű okokból utazik el, csak szeretném a maradék itthon töltött idejét vele tölteni, és hazavárni. Ez most gáz? Gyakorlatilag én futok utána? (Úgy veszem észre, örül, hogy végre így döntöttem, de össze van zavarodva, amiért pont most toppanok az életébe...) Szóval ez nem gáz?
2012. nov. 5. 12:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%

De gáz... De az érzéseknek nem lehet parancsolni. Én ugyanilyen helyzetben vagyok már 10 éve... megy a huza- vona, ha ő szabad akkor én nem, ha én vagyok szabad akkor neki van partnere :-( De mégsem tudunk elszakadni egymástól...

Ha úgy érzed, kell neked, akkor ne foglalkozz semmivel, és ha gáz is... de legalább boldogok lesztek- legalább addig míg el nem megy.

2012. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mint férfi, nekem tetszene a dolog, másrészt viszont sosem tudnék tisztelni és szeretni egy nőt, aki ennyire odavan értem. Valahogy ilyenkor úgy érzem, hogy nekem már semmi dolgom a kapcsolatban, bármit elérek az adott nőnél amit akarok, és neki tetszeni fog.

Azt szeretem, ha egy nő erős és független, de azért van esély közeledni is hozzá, lassan meghódítani, szerelembe ejteni. Ha mindent gyorsan megkapok, abban semmi vonzó nincsen hosszabb távon, és elég fura is lenne később arról anekdotázni, hogy milyen volt a kapcsolat eleje, amikor még XY hajtott utánam...

2012. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves Első, ugyan ez volt nálunk is már hosszú-hosszú ideje. Kölcsönös a vonzalom, a pasi nagyon sokáig ostromolta a "váramat", csak valamiért kényelmesebb volt a biztosban maradnom és amikor én voltam éppen szabad, neki volt valakije.

Kedves Második, teljesen igazad van, és értem az érveidet, de nem tudom mennyire helyes a szóhasználat, hogy oda vagyok érte, hiszen még kell idő nyilván, amíg kialakul a dolog, csak most azt érzem, hogy eddig hülye voltam, és most nem hagyhatom, hogy "csak úgy" elmenjen. Esélyt sem adva ennek a dolognak, most érzem, hogy bár nem vagyunk még egymáséi, de nem is akarom elveszíteni örökre. Olyan cseszettül rövid az élet, úgy éreztem tennem kell valamit...

2012. nov. 5. 13:06
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha már ő is ostromolt, akkor nem igazán te futsz utána... Szóval nem az van, hogy neki te nem kellesz, és csak te erőlteted (én ilyet ismerek többet, és egyiknek se lett jó vége, mert amikor a pasi után futnia kell egy nőnek, az azt jelenti, hogy a pasinak nem is kell igazán, max elfogadja a potyaszexet, meg hogy kiszolgálják, és addig tartja a csajt, amíg nem talál jobbat. Akkor viszont egyből dobja. Ez történt mindegyik csajjal, akit ismerek és futott a pasi után.)


De itt az volt, hogy a pasinak is kellesz te, csak mindig rosszkor voltatok rossz időben. De ezt egyébként vele beszéld meg, mert mi innen nem tudhatjuk. Ha igazán összeilletek, és fontos vagy neki legalább potenciálisan, akkor meg tudjátok beszélni őszintén, hogy ki mit akar a kapcsolattól.

2012. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
4-es vagyok. Helyesen "rosszkor voltatok rossz helyen", bocs :)
2012. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

A kérdés végül is az, hogy kezdeményezd -e te az egész kapcsolatot, vagy pedig tegyél finom célzást, és hagyd, hogy ő próbáljon meghódítani téged.

Viszont az egészet borítja az, hogy külföldre megy és addig te is lekötöd magad, és tőle is elvárod azt, pedig nem biztos, hogy az a jó megoldás. Fájdalmas időszak lesz mindkettőtöknek. Én a sorsra bíznám a dolgot, vagyis megvárnám amíg hazajön(közben kapcsolatban maradnék vele), és ha még mindig érdeklődik irántam és nincs senkije, akkor van értelme a párkapcsolatnak.

2012. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MRC31 ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy csak azért érzel így mert elveszítheted mint embert is? Akár csak egy időre is. Nekem teljesen ez jön le.
2012. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem, ez nem kérdés. Hiszen én adtam a tudtára, hogy na akkor most eljött az idő... Azóta visszafogom Magam, várom, hogy ő keressen, amit meg is tesz. Tegnap meccsre vitt (szeretem a focit), pénteken moziba megyünk, stb... Nem hívogatom, nem bombázom sms-ekkel, csak várok. Tehát ezzel a részével nincs gond, effektív nem futok úgy utána...

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 5. 13:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit a 2-es mondd,az nagyon elgondolkodtató...

S a Kérdező,ezt látom jól kezeli.:)De ugye milyen nehéz? Női praktikák...

Kicsit off: Mi van ha Én már elbasztam avval,hogy tudja,hogy odáig-meg vissza vagyok érte,hogy van ebből visszaút? Valahogy be kéne indítanom a Párom versenyszellemét,így 5 év együttéléssel a hátunk mögött.

Bocsi az offért! Köszönöm!

2012. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Én 12 éve élek párkapcsolatban. A párom tudja, hogy oda-vissza van értem, de én is tudom, hogy ő is odavan értem! Te miért akarod beindítani a versenyszellemét? Mi hiányzik a kapcsolatotokból?

Lehet, hogy őszintén, nyíltan kellene megbeszélni vele, elmondani mit érzel. Nekem az a tapasztalatom, hogy a praktikák semmit nem oldanak meg, mert akkor egy idő után már azt érzed, hogy állandóan manipulálnod kell a párodat a figyelemért, szeretetért, és ettől végül boldogtalan leszel.


Az őszinte kommunikáció szerintem sokkal hasznosabb, és hosszútávon boldogabb megoldáshoz vezet.

2012. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!