Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefényképeztem apa menyasszony...

Lefényképeztem apa menyasszonyát, ahogy mással csókolózik, de apa azt hiszi, hogy gépen szerkesztettem a képet és meg is büntetett érte. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 06:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy a hibás, Te megpróbáltad. De úgy látszik a rózsaszín köd egyenlőre erősebb. Hidd el, ha most megcsinálja, később is megfogja. Sajnos apukád a saját kárán fog tanulni.
2012. nov. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Érdekházasság, igen, a csaj részéről az! Ő ilyen plázap*csa, aki kihasználja a magányos embereket.

Hagyni úgysem fogom, mert ezzel nekem is kárt tesz, csak nem tudom, hogy mit csináljak.

2012. nov. 6. 07:16
 13/40 anonim ***** válasza:
93%
LEgközeöebb videofelvételt csinálj, azt nem lehet szerkeszteni egyszerüen
2012. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%

Szegény! Próbáld meg lebuktatni valahogy! Úgy,hogy egyértelmű legyen. Pl. a csajnak találkozója van a másik pasival és te tudod,intézd úgy hogy apud meglássa! stb...

Az elején fájna neki,de tudná,hogy szereted és segíteni akartál!

Sokkal kínosabb lenne ha az esküvő után jönne rá valamikor,főleg úgy,hogy te már figyelmeztetted előtte.

Meg utána sok herce-hurca lenne pl. válás!

Hosszútávon neki is jobb lenne ha ezt "megspórolhatná"!

2012. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
78%

Aki nem akar látni, annak a napfény is sötét marad.

Ezzel a költői mondattal arra akarok utalni, hogy az égvilágon semmit sem tehetsz, mert itt valami olyan dolog van a háttérben, amiről nincs tudomásod: Nyitott házasság, érdekházasság, vagy ennek keveréke.

Mindent megtettél.

2012. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
9%
Ha apád nem hajlandó hinni neked, akkor én a helyedben a menyasszonyánál próbálkoznék. Megmutatnám neki a képet, és megkérdezném tőle, hogy bevallja inkább ő vagy te lépj? Ha van egy kis szerencséd akkor bevallja, mert azt fogja gondolni, hogy lehet így még meg tudja magyarázni a dolgokat apukádnál... Persze az is lehet, hogy leráz simán, de egy próbát megér.
2012. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
7%
Nem szabad beleszólni a felnőttek dolgába. Lehet hogy apad tisztában van az egésszel. Tudod sok ember van, aki meg alkuszik bizonyos dolgokkal különböző okok miatt. Nem tartozik rad.
2012. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
29%
Ha ilyen képet tudsz szerkeszteni, nem vagy semmi tehetség. Milyen programmal csináltad? (Ja, várj, kitalálom: photoshop!) Apukádnak nem tűnt fel, hogy őstehetség vagy?
2012. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, szerintem se csinálj semmit, apád párkapcsolata az az apád dolga.
2012. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
11%
Hihetetlen, hogy mennyi embert át lehet verni. Senkinek nem tűnik fel, hogy nincs ember, aki elhiszi, hogy a gyerek képes olyan fotót retusálni, amin valaki csókolózik? Behh, félelmetes!
2012. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!