Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefényképeztem apa menyasszony...

Lefényképeztem apa menyasszonyát, ahogy mással csókolózik, de apa azt hiszi, hogy gépen szerkesztettem a képet és meg is büntetett érte. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 06:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Na akkor ez neked jó hír, nem?

És tőled bocsánatot kért? Mit szólt hozzá? Külön mentek?

2012. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Nem, tud róla és engedi... nem értem, de én vagyok a hülye, amiért értetlenkedem.
2012. nov. 7. 16:00
 33/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyáltalán nem vagy hülye, ahogy apukád sem az, egyszerűen mások az életkori sajátosságaitok, tapasztalataitok, ezért másként gondolkodtok. Na ezért bölcs dolog, ha az ember tág határokon belül nem szól bele abba, hogy egy másik ember mit tesz, hanem hagyja, hogy azt tegye, amit önmagának a legjobbnak lát.

Egyébként szerintem ha már belefolytál és így képbe kerültél, nyugodtan megkérdezheted apukádat, hogy ez számára miért elfogadható most így, szerintem fog rá válaszolni. De ne vitatkozni és ne kritizálni kezdj! - ahogy neki is szó szerint ezt tanácsolnám, ha ő írna kérdést, hogy te miért ezzel vagy azzal barátkozol/jársz.

2012. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Beszélgess erröl a dologról apuddal.Nem vagy már gyerek és ö sem....

Mondd meg neki a házasság elött mindenképpen ügyvéd elött írjanak hivatalos házassági szerzödést vagyon megosztásról. !!!

Mondd meg másként nem fogadod el a házasságát!

Ez mindkettötök érdeke,ha ez tényleg érdekházasság a csajszi részéröl.

2012. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod kimosni az agyát. El kell fogadnod, hogy ő ennyire torzan látja a világot. Az is milyen már, hogy a saját gyerekéről ilyet feltételez. Hacsak nem csinálsz ilyeneket havonta, akkor mégis miért Benned kételkedik???


Esetleg elbeszélgethetnél avval, akivel csókolózott, s vedd fel diktafonra, amikor elszólja magát...

2012. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Előzők, ne szívassátok már a kérdezőt használhatatlan tanácsokkal... mióta kell egy házassághoz (a világon bárhol) a gyerek beleegyezése?. Mit bizonyítson a diktafonnal, azt, amit pontosan tud az apja?

Az egyetlen dolog, amit ilyen helyzetben - amiben a Kérdező van - tehet az ember, hogy megpróbálja megérteni az apja döntésének az okát. Ennek a legegyszerűbb módja meg egyszerűen az, ha beszélget vele erről. Kommunikáció a családon belül...

2012. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Hiába kérdezem, csak ideges lesz.

Nem is érdekel, amíg a csajszi nem kezdi el magát felettem állónak érezni, addig nincs gond.

2012. nov. 8. 06:38
 38/40 anonim ***** válasza:
Kérdező (#37), látod, ez egy teljesen jogos álláspont:)
2012. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Ùgy értem a házasság elfogadását,hogy nem fog cirkuszolni,vitatkozni.

#tudod te hogy mennyire meglehet mérgezni a levegöt egy rossz "társaságban"???

2012. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
48%

Kedves előző, én tudom, csak hát tudod, ez is egy felbolydult topic, ahol a kérdezőnek hasznos válaszokat szépen lepontozták azok, akiknek úgymond "elveik vannak".

Persze nekem bizonyos fokig könnyű "okosnak lenni" mert valamennyire közelítőleg ismerem a kérdező APJÁNAK a helyzetét, tehát pl. tudom, hogy sacckb milyen reakció elképzelhető, ha a kérdező meglépi azokat a dolgokat, amikre itt többen rá akarják venni, meglehetősen felelőtlen módon.

És hát ha jól veszem ki a Kérdezőt, ő nem azt akarja, hogy az apjával megromoljon a viszonya, hanem azt, hogy az apja által választott nő ne akarjon uralkodni felette, sőt, ne akarjon "anyja helyett az anyja" lenni. Amiben szerintem tökig igaza is van. Csak hát ide az út nem a nő elleni "bizonyíték gyüjtögetésen" és nem is az apja megzsarolásán át vezet, azok ugyanis szimplán a kérdező és az apja közti viszonyt ásnák alá...

2012. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!