Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kreatív ötletek? Mit gondoltok?

Kreatív ötletek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve vagyunk együtt,de együtt élünk és valami nagyon egyedi ajándékot szeretnék neki adni. Sokszor féltékenykedik, persze semmi oka nincs rá,de az előző barátnője tette "beteggé", (persze azóta sokat "javult", de néha észre lehet rajta venni, hogy hogyan bántak vele! Ezért szeretnék valami olyan dolgot, amivel erősíteni tudom benne azt, hogy igenis, nekem csak ő kell :)Szereti ha verset írtam neki, olyan dolgokat, ami rólam szól, esetleg kettőnkről, de ha mindig azt írok az már olyan unalmassá válhat. Szeretném, ha különlegesnek érezhetné magát, és önbizalmat töltene belé. Ebben lenne szükségem a válaszaitokra.

A torta, az egyértelmű, meg hogy vacsit főzök neki, persze a kedvenc ételével..de mégis kell még valami..



2012. nov. 6. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy level az eddigi közös múltatokrol es a jövőbeni terveitekrol
2012. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szultánia válasza:
Én a helyedben biztosan egy közös képet adnék neki bekeretezve. Ez valahol biztonságot ad neki, hogy: látod milyen boldogok vagyunk a képen? Ezt szeretném látni mindig. Ezt érzem, ha velem vagy.
2012. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

SzeX Csekk füzet : Csinálj 1 csekk füzetet amibe a káma szutrábol másolsz ki képeket 12 hónapra oszd fel ,majd tegyél bele esős napokra is képeket. végül az szex bálványainak képét is rakd bele akikért tiniként rajongot.

Tavaly kaptam én is az ötletet megcsináltam a férjemnek nagyon tetszet ráadásul csomó dolgot kiprobáltunk belőle.

a 12 hónapos beosztást azért irtam mert ,ha minden napra csinálod meg isszonyatt vastag lesz . Én ugy csináltam meg ,hogy a hónapokhoz napokat raktam és ahoz képeket .

pl: január -szerda,csütörtök, péntek..

2012. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket,képet már kapott, ami egy kőre volt nyomtatva egy általam kitalált mondattal, meg amit szokott nekem énekelni. De ha esetleg ezt a csekkes dolgot megcsinálom, akkor pl. ha a a rokonság megkérdezi akkor mit mond? Nem tabu a szex, de azért mégis..:)
2012. nov. 6. 09:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem a szex mint ajándék nem jön be....
2012. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor van valami ötleted?:)
2012. nov. 6. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a verseidet szereti, akkor egy level, vagy ha van hozza huzalmad es fantáziád, egy kis novella szeruseg nem lenne rossz. Leirhatnad a vagyaidat, hogy milyen közös jövőt tervezek vele. Ha nem level, hanem kis történet, az lehetne akar a jövendőbeli kis unoka es a nagymama (te) beszélgetése a nagy szerelemről, ami a papa es a mama közt volt:)
2012. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csekkes ötletet csinálod meg és rákérdez a rokonság . mond azt ,hogy ha akarja párod elmondhatja, ha nem akkor csak annyit mondjatok,hogy ez a ti ünnepetek és a ti titkotok.
2012. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy CD a kedvenc zenéitekkel, vagy valami amihez kötődtök (pl. egy felejthetetlen koncert, amire először lassúztatok stb...). És akkor csinálhatsz egyedi borítót, amin ti vagytok. Vagy diavetítést a zenéhez.
2012. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a " baj" hogy ő zenész.. :) Tehát mindig énekel nekem,a zene az állandó dolog az életünkben!
2012. nov. 6. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!