Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kreatív ötletek? Mit gondoltok?

Kreatív ötletek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve vagyunk együtt,de együtt élünk és valami nagyon egyedi ajándékot szeretnék neki adni. Sokszor féltékenykedik, persze semmi oka nincs rá,de az előző barátnője tette "beteggé", (persze azóta sokat "javult", de néha észre lehet rajta venni, hogy hogyan bántak vele! Ezért szeretnék valami olyan dolgot, amivel erősíteni tudom benne azt, hogy igenis, nekem csak ő kell :)Szereti ha verset írtam neki, olyan dolgokat, ami rólam szól, esetleg kettőnkről, de ha mindig azt írok az már olyan unalmassá válhat. Szeretném, ha különlegesnek érezhetné magát, és önbizalmat töltene belé. Ebben lenne szükségem a válaszaitokra.

A torta, az egyértelmű, meg hogy vacsit főzök neki, persze a kedvenc ételével..de mégis kell még valami..



2012. nov. 6. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha zenész akkor én csináltatnék róla 1 élet nagyságú plakátot amin zenél,és grammy dijat adnék neki. amit persze valamilyen formába tegyél a képre..Kereteztesd be neki..
2012. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha szereti a verseket:


Általad írt, vagy kedvenc verseiből + olyan versekből, amik valószínűleg tetszenének neki egy egyedi összeállítású és köttetésű könyv?


Akár vehetsz egy kis csinos jegyzetkönyvféleséget, és kézzel, kalligráfus töltőtollal magad is beleírhatod a verseket.


Ha zenész egyébként nyilván ihletet is tud belőlük meríteni :)

2012. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A naptár jó ötlet csak más formában. Pl. Én egyszer a barátomnak olyan naptárt készítettem, hogy minden hónaphoz egy képet is beraktam attól függően, hogy a kép milyen évszakban/hónapban készült.
2012. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!