Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a barátom. Hogy...

Megbántottam a barátom. Hogy engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik ffi ismerősöm felhívott, hogy ha hazaérek találkozzunk (Ez a ffi egy falatozó tulajdonosa, oda hívott le.). Mondtam hogy nem tudom mikor érek haza. Mondja el mit akar mondani. Annyit mondott hogy a volt barátomról van szó. Majd a többit személyesen. És lerakta. Visszahívtam, és kifaggattam hogy mégis mi történt a volt barátommal. Elmondta, hogy látták egy csajszival kézen fogva. Kérdezgettem, milyen a lány, ismeri-e stb. Mondta, hogy nem. Elköszöntem és leraktam a telefont. Személyesen nem találkoztunk sem tegnap sem ma. (Nem vagyunk annyira jóba hogy a pénzem náluk költsem el.) Szóval a szerelmem megtudta hogy a páromról érdeklődtem, és megsértődött. Persze, tudom hogy jogosan, csak azért érdeklődtem az exem felől, mert régebben próbált kavarni nekem, és féltem hogy most is erről van szó.
2009. aug. 12. 18:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%

Nekem úgy tűnik, Te kavarsz!

(Nem vagyunk annyira jóba hogy a pénzem náluk költsem el.)

....Hmm........Ehhez képest igen furcsa, hogy tudja a privát számodat!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Régen jóban voltunk, ezért tudja a számom. De ha nem a kérdésre válaszolsz, ne is írj semmit.
2009. aug. 12. 18:29
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
mondd el neki, mi volt valójában. Ha nem érti meg, gyökér.
2009. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Egyébként meg azért nem akarok vele túl jóba lenni mert ő hívta fel a páromat és mondta el neki ezeket. Persze nem várhatom el tőle, hogy hazudjon, mert megtörtént és ezért vállalnom kell a felelősséget.
2009. aug. 12. 18:31
 5/30 A kérdező kommentje:

És persze nem vagyok milliomos, hogy nála szórjam el a pénzem.

És a barátságot meg az üzletet nem szabad összekeverni!



Mondtam neki, ő is tud mindenről de azt hiszi még mindig akarok valamit az exemtől. Ha így lenne, nem a mostani párommal lennék.

2009. aug. 12. 18:32
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Mi a f_sz köze van mindehez a büfésnek?!?!?!?!?!
2009. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igazából semmi. (Ha bunkó akarnék lenni őt okolnám, de nem ő a hibás, mert én voltam a paraszt. Mondhattam volna azt, hogyha az exemről van szó, ne mondja el mert nem érdekel.)
2009. aug. 12. 18:37
 8/30 anonim válasza:
100%
Hát mint fiúként lenne egy tippen hogyan engeszteld ki:P
2009. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Itt valami szóbeli kiengesztelésre gondoltam. Ezzel sajnos annyira a lelkébe tiportam, itt egy "rádmászok és szexeljünk" dolog nem megoldás. :(
2009. aug. 12. 18:49
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen nem értem, miért jössz folyton ezzel a "nem vagyok milliomos, nem szórhatom el nála a pénzemet" dumával?!?!?!?! Te most hülye-e vagy?!
2009. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!