Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam anyukámat....

Nagyon megbántottam anyukámat. Hogy engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,h tervezett egy családi nyaralást úgy 2 hónapja, ő és én.Én meg az utazás előtt 2 héttel megmondtam neki,h nem akarok menni.Erre ő bevágta a hisztit, és elviselhetetlen. BUNKÓ!!

és most a szünetben nem akar elengedni egy buliba sem.

és hnap lenne. HOGY engesztelhetném ki most gyorsan? hogy még elmehessek hnap este.

KÉRLEK SEGÍTSETEK. köszönöm:(


2009. okt. 25. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem segítsél neki házimunkába valamit.. süssél neki:DD nekem az mindig beválik.. és mondd meg neki hogy nagyon sajnálod... a múltkori össze zördülést..
2009. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már kitakarítottam, de nem használ semmi.4 napja ilyen.mostam, főztem és takarítottam, hiába.
2009. okt. 25. 11:28
 3/10 A kérdező kommentje:

...és nagyon el akarok menni hnap abba a bulibaaa!!!

felnőttek.nincs vmi 5let? L/16

2009. okt. 25. 11:33
 4/10 anonim válasza:
100%

Tudom közhely,de esetleg őszintén megbeszélni,hogy mennyire fontos neked ez a buli és sokat jelentene ha elmehetnél.Persze kifejezhetnéd,hogy te is próbálsz máskor finomabban véleményt formálni( nyaralás visszautasítása_valószínű az neki nagyon rosszul esett)

36/ anyuka

2009. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönömm.

amúgy próbáltam úgy beszélni vele, h te vagy az okosabb, és el kellene engedned, de azt mondta nem érdekl

i...:S

2009. okt. 25. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
ha semmi nem számít elmész azt cső
2009. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szomorú, hogy nem az bánt a leginkább, hogy megbántottad, mivel gondolom szeretettel tervezte azt a nyaralást, és a legfőbb gondod most a buli :(
2009. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kérdés, mit mondtál, MIÉRT nem akarsz menni..

mert ha azt mondtad, unod a társaságát, az elég szomorú...

2009. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem engednélek el. Nem lehetett volna neki előbb megmondani, hogy nem szeretnél elmenni erre a nyaralásra? Sokkal tisztességesebb lett volna, ha már az elején szólsz neki, hogy nem szeretnél menni. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg nem kevés pénzt fizetett ezért a nyaralásért, erre nem gondoltál?

Azt írtad, hogy kettesben mentetek volna. Anya- lánya hetet lemondani igazán nem illik. Miért ér többet egy buli, mint egy anya- lánya nyaralás? Értem én, hogy haverok, meg srácok, meg pia, meg tánc, és buli, de lesz még elég ilyen buli.


Azt hiszem lesz még olyan idő, amikor visszasírnád ezt a nyaralást. Őszintén remélem, hogy anyud nem enged el, akkor talán kicsit magadba szállsz, és átgondolod ezt az egészet.

2009. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
szó szerint sírd ki magad! anya olyankor engem mindíg megsajnál és elenged! kicsit szánalmas de hatásos:D
2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!