Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim? Te mit...

Normálisak a szüleim? Te mit szólnál, ha a gyereked elhagyná a telóját?

Figyelt kérdés

Ma reggel apám vitt kocsival a suliba és amikor kiszálltam az iskolánál , láttam, hogy nincs a zsebembe a telóm és azt hittem, biztos amikor ültem a kocsiban, kicsúszott a zsebemből és ottmaradt, de elgondolkodtam, mert abba se voltam biztos, hogy reggel eltettem. És úgy voltam vele, hogy majd ha hazaértem, megmondom apának, már ha magától nem találná meg, vagy megnézem a szobámban és ennyi. Csakhogy amikor hazaértem, megkérdeztem apát is és mondta, hogy nincs ott, de a biztonság kedvéért még meg is néztünk, de tényleg nem volt még az ülés alatt sem meg sehol, és a szobámba sem. És amikor megpróbáltam magamat felhívni valamelyik telefonról, azt mondta be, hogy jelenleg nem kapcsolható. És most a szüleim úgy beszélnek velem, mint egy kutyával, amikor rólam beszélnek, azt mondják, hogy "ez", meg apám olyanokat mondott, hogy csak arra van eszem, hogy másokkal ordibáljak, meg hogy flegmán viselkedjek másokkal (??), közbe nem is szoktam ilyeneket csinálni. És megértem, hogy mérgesek, de a történethez az is hozzátartozik, hogy elvileg már bármelyik nap megvehetjük az új telókat, mert most van valami ilyen cucc, hogy 500 Ft-ért vehetünk telefonokat és nekem már amúgy is jól jött volna az új telefon, mert ez, amit most elhagytam, már tiszta szar volt, magától kikapcsolgatott, csak úgy kénye-kedve szerint volt, hogy az ébresztő nem működött reggel és majdnem elkéstem az iskolából, ilyenek. És mégis így viselkednek velem.

Szerintetek ez normális? És amúgy a buszmegállónál tett ki apám és ha elhagytam, gondolom ott eshetett ki a zsebemből. Szerintetek ha más kocsik is megállnak ott, ilyesmi, akkor mennyi esélye lehet, hogy egy autó áthajtott rajta? Csakmert tudom, hogy ez így hülyén hangzik, és mindenki tök hülyének fog most nézni, csak régóta titokban szerelmes vagyok Taylor Lautner-be és volt róla egy csomó cuki kép a telómon. Tudom, hogy nagyon gáz, meg minden, csak néha olyan jó volt nézegetni a képeit meg minden....és hát ezért reménykedek abban, hogy legalább már megsemmisült, mert nem örülnék, ha valaki felkapta volna és most a képeimet nézegetné...Ja meg arról nem is beszélve, hogy azért gondolom látásból elég sokan ismernek így a városban is és hát pont múltkor fotózgattam magam, mert facebook-ra akartam új képeket feltenni...és elég ciki lenne, ha valaki mondjuk felismerne a képen és elterjesztené, hogy sztárok képeit nézegetem.

14l


2012. nov. 7. 14:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Gyereknek minek kütyü ha nem tud vigyázni rá.
2012. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Én nem haragudnék, csak nagyon szomorú lennék, ha a gyerekem elhagyná a telefonját. Ezek után nem vennék neki újat, majd ha megkeresi magának a pénzt, és vesz, akkor lehet neki. Ha nagyon fontos, akkor vennék bazárban egyet, pár forintért, amivel lehet hívni, ennyi. Ja, és külön ébresztőórát, ha ez lenne a gondja.
2012. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
És szerinted ha nem lenne telefonom, hogy értesíteném a szüleimet, ha mondjuk valamelyik szakkör több ideig tart, így később érnék haza? Vagy csak úgy hagyjam, hogy anyámék parázzanak, hogy mi van, ha azért nem mentem még haza, mert valaki megerőszakolt és megölt? Amúgymeg szerintem tudok rá vigyázni, ha eddig 3 éven keresztül semmi baja nem volt.
2012. nov. 7. 15:01
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Vennék neki egy telefont, vagy kipótolnám a saját pénzét.

Igazából lesz*rnám mert ha ordítok, attól nem jönne haza a mobil, meg valaki felkapta és elrakta magának


20éves vagyok, tökéletesen meg vagyok mobil nélkül, ha valahol kérik a számomat, akkor az itthonit adom meg, pont az olyan cirkuszok elkerülése miatt mint az elhagyás, állandó csörgetgetés

Addig jó míg nincs mobilja valakinek

20/F

2012. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Bocsi, az az első válaszlónak szólt.
2012. nov. 7. 15:02
 6/32 anonim ***** válasza:
98%

Felnőtt nő létemre is képes voltam elhagyni a telefonomat a kukoricatáblán, mondjuk szerencsére megtaláltuk, mikor visszamentünk érte, de akkor is.

Bárki elhagyhatja a dolgait, én meg emlékszem, milyen álmodozó tud lenni egy 14 éves, nem figyel mindig, van ilyen, a korral jár. Ha meg nem egy 100ezres hiperszuper valamiről volt szó, hanem egy amúgy is a lecserélés szélén állóról, akkor pláne nem akadnék ki ennyire. Persze, hirtelen biztos dühbe gurulnék, de nem erről szólna utána a mindennapom.

2012. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
38%

500 ft-ért elvihető,de annak havidíja van nem is kevés! Ahogy nézlek el lehetsz eléggé kényeztetve hogy azt hiszed a mobiltelefonok a fán teremnek.

Én lányom lennél én is leszidtalak volna,és egy 1000-2000 ft-os telefont kapnál max és majd karácsonyra kapnál egy jobb telefont,de abból se drágát nehogy azt is elveszítsd.

14 évesen én sokkal érettebben gondolkoztam mint te ahogy így olvaslak,főleg az utolsó bekezdésed,jesszusom..

2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem is értem, hogy lehet egy régi, hibásan működő telefon elhagyásnak ekkora feneket keríteni.

Pár ezerért kapni telefont. Mondjuk drágát én sem vennék ezek után a gyereknek :)

2012. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, semmi különöset nem szólnék, vennék neki valami párezer forintos használt ketyerét, azt jól van. Én is hagytam el már mobilt, és pont ugyanezt tettem, miért bánnék mással másként mint önmagammal?

(48/F)

2012. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%
nem veszekedni kell, hanem venni egy másikat, a szüleid meg szégyelljék magukat.
2012. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!