Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyilkolásszuk egymást,...

Miért gyilkolásszuk egymást, ha szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
szeretjük egymást nagyon, de egyszerűen állandóan megy a gyilkolászás kezdek belefáradni apró hülyeségeken kapunk össze, majd pár perc múlva egymás karjaiban kötünk ki de már kezdek besokallni nem értem h miért van ez? segítsetek?
2012. nov. 7. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
mindketten elég makacsak vagyunk és ragaszkodunk az igazunkhoz...h lehet ebben fejlődni?
2012. nov. 7. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magatokat jobban szeretitek, mint a kapcsolatotokat, forróvérűek vagytok,

nem tudjátok megbeszélni a gondjaitokat, csak egymást sértegetve,

nem vagytok összevalóak,

egy vitát azzal intéztek el, hogy szexeltek egy nagyot, és akkor pár napig nyugi van, majd kezdődik előlről.


Hiába minden romantikus ábránd, az, hogy ezeket a dolgokat nem tudjátok normálisan megoldani, annak a bizonyítéka, hogy egy jó kapcsolathoz édeskevés a puszta szerelem.

2012. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem szexelünk vita után, csak megöleljük egymást.

Eddigi barátaim nagyon nyugodtak voltak, ami bennem csak generálta a hisztit h nem lehetett őket semmivel felhúzni és unalmas is volt nekem h mindig nyugodtak...ő épp olyan, mint én, de ez meg eléget..akkor ki való nekem? Azt gondolom változtatnom kell, csak nem tudom hol kezdjem

2012. nov. 7. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert még nem jöttetek rá,hogy nem legyőzni kell a másikat,hanem megérteni.
2012. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.


Itt nemcsak neked kell változtatni, hanem neki is. Nem tudom, mennyire vagytok beszélgetős páros, de mindenhol előfordul időnként a vita. Ha ezeket végül meg tudjátok beszélni, és nemcsak a szőnyeg alá söpörni, akkor nincs nagy gond.

Elsőkörben szerintem a beszélgetésre kellene koncentrálnotok, arra, hogy ne sértő módon adjátok egymás tudtára a nemtetszéseteket. Ha kell, egy vitás helyzet idején kérjetek 5 percet egymástól, vonuljatok el, gondoljátok át az érveiteket, és azt, hogy valóban a saját igazatok-e a fontos, vagy a kapcsolat, és a másik. Meg kell találni az egyensúlyt a "csak az én véleményem számít" és a "bármit mond, igazat adok neki" között.

Ha valamivel megbántjátok egymást, kérjetek bocsánatot, és azt is fejtsétek ki egymásnak, hogy miért kértek bocsánatot. (a vagtában ellőtt "bocsi" nem túl konstruktív egy vitás helyzetben)

A lényeg az, hogy mindezt mind a ketten szükségesnek lássátok. Mármint a megértést, a beszélgetést, és azt, hogy ilyen formában, ahogy eddig tettétek, nem szabad veszekedni.

Remélem, tudtam segíteni.

20L

2012. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha általánosságban értjük a gyilkolászást,szerintem hülyeség,mert akit szeretünk,annak nem tudunk ártani.

ha képletesen nézzük,akkor szerintem normális. nem szokatlan az ilyen.

2012. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!