Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretjük egymást, mert...

Nem szeretjük egymást, mert külön alszunk?!

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel szóba került, hogy külön alszunk a férjemmel.

Ennek rém egyszerű oka van: én éber alvó vagyok, ő pedig piszkosul horkol.

Ettől még foglalkozunk egymással, házaséletünk is rendben, maga az alvás van külön, mert én már idegileg kezdtem rámenni a kialvatlanságra.

Nála az elalvás úgyis másodpercek kérdése, én meg nyugodt körülmények között is egy óra alatt tudok csak elaludni. Így én nem rugdalom-böködöm őt, ő meg nem zavar engem a lenyelt harsonával.


A barátnőm viszont azóta azzal nyaggat, hogy ez így nem jó, nem is szeretjük egymást.


Megoldási javaslat?


2012. szept. 3. 20:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit megoldani, ha ti így rendben vagytok, azt úgyis érzitek, TI KETTEN.
2012. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel nem kell foglalkozni. Ha így nektek jó, akkor legyen jó így, ennyi.
2012. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hogyne lennénk rendben. Akkor nem voltunk, amikor kialvatlan voltam és emiatt egész nap ideges. Mióta normálisan tudok aludni, sokkal jobb a hangulatom. A külön alvást is ezért választottuk, mert annyira kötekedtem a fáradtság miatt minden hülyeségen - meg délután ülve elaludtam - hogy a férjem javasolta, hadd aludjak nyugodtan.


A barátnőm véleményét azért sem értem, mert ha alszom, akkor úgyis mindegy, hogy hol, kivel, nem vagyok magamnál.


A "romantikus" én nézem, ahogy ő édesdeden flexel mellettem, miközben három órája aludnom kellene - na azt nem. Arról nem is beszélve, hogy éjjel is rengetegszer felébredtem a horkolására.


Igen, a horkolását nem szeretem. Minden mást igen.

2012. szept. 3. 20:37
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Mintha én írtam volna, szóról szóra ezt az egészet, fel is olvastam a páromnak. :) Nevetett.

Egyedül ezt nem értjük: "Megoldási javaslat?"

Mire? A horkolásra vagy a barátnőre? Mert a barátnőnek nincs ki mind a négy kereke, az ember nem ettől szereti a másikat, vagy sem. Hála Istennek. Én csak legyintenék rá, bár nekünk még soha senki nem tett erre megjegyzést, főleg nem ilyen bántót.

Így nálunk is nyugodtak az éjszakák, én alvás közben úgyis úgy dobálom magam, mint a partra vetett hal, rabolom a takarót, gyűröm a párnát, felcsavarom a lepedőt, ő meg ordítva alszik. Hát boldogan kipihenjük magunkat külön-külön.

Érdekesség: hétvégente, ha van idő délutáni szunyókálásra, akkor viszont együtt fekszünk le! És legtöbbször ilyenkor végig is alusszuk az időt.

2012. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

A barátnőd kicsit sem okos. Attól hogy két ember egyéb okok miatt külön alszanak,még bolondulhatnak egymásért, szerethetik egymást.

Nálunk is pont az a helyzet mint nálatok. Imádjuk egymást. 12 éve élünk boldog házasságban. Semmi gond nincs sem szex terén sem udvarlás terén. Esténként mi összebújva fekszünk le. Mivel én nehezen alszom el a férjem meg 2 perc múlva már horkol, így megvárom míg alszik. Amikor már olyan szinten horkol hogy idegileg kivagyok tőle, akkor szépen felmegyek a vendégszobába, és ott alszom ki magam. Reggel ugyanakkor kelek mint a férjem, és az első mozdulatunk,hogy átöleljük egymást. Attól hogy két ember külön alszik, még szeretheti egymást.

2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Ha szerintetek rendben van, ne foglalkozzatok mással, nektek legyen jó :)


Füldugót próbáltad már? Barátnőm párja is iszonyatosan horkol + csikorgatja a fogát, barátnőm szintén nehezebben alszik el. Náluk elég vicces a sztori, a srác fogvédővel alszik :D, barátnőm pedig füldugóval :)

2012. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor jön a mi közöd hozzá mondat. Mi jogon szól bele, ha nektek jó? Ha barátnőd, értse meg és fogja be. Bocs, de durva ilyet mondani, hogy nem szeretitek egymást emiatt.
2012. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
embere válogatja. Az én párom meg nélkülem nem tud aludni. :) igazából én úgy vagyok vele, hogy mivel mi egész éjjel összebújva alszunk, ezért nálunk számítana, hogy külön alszunk-e vagy sem. De vannak olyan emberek, akik nem bírnak összebújva aludni. Ezért kb teljesen mindegy, hogy fél méterre alszik tőle, vagy egy szobányira ugyanúgy. Én nem tudok a fejetekkel gondolkozni, de mindenképp megoldást próbálnék találni a horkolásra, hiszen neki sem jó, hogy oxigénhiányos állapotban alszik, és hát mégis csak jobb reggel ölelésre és puszikra ébredni.. szerintem.
2012. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Megoldási javaslat? -Barátnőnek elmondani:téved, állítsa le a nyaggatást. Talán nem is rá tartozik a téma, az meg végképp nem, hogy eldöntse, hogy és mennyire szeretitek ti egymást.
2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is a férjem mondta, hogy a legjobb megoldás az lenne ha szex után külön ágyba bújnék, mert képtelen vagyok a horkolása miatt kialudni magam.

Viccesen mindig mondja hogy őt nem zavarja a horkolás mert ő úgy alszik mint egy csecsemő..de engem a sírás tud kerülgetni, amikor már olyan fáradt vagyok, de képtelen vagyok aludni mert trombitál..:D

Amióta külön alszunk, én is frissebb vagyok, és vidámabb.

2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!