Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes férjhez menni?

Érdemes férjhez menni?

Figyelt kérdés

Annyira írták már ezen az oldalon, hogy minden férj megcsalja a feleségét, hogy már teljesen elhiszem.

Nem akarok férjhez menni és naponta ezen aggódni, hogy vajon mikor csal meg, mert nincs hűséges férj, stb.


Szerintetek mit tegyek?


2012. nov. 8. 10:52
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ráadásul csak pont az i-re, hogy a környezetemben is elég sokat hallom, hogy xy megcsalta a feleségét.
2012. nov. 8. 10:57
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Mert szerinted azzal, hogy gyűrű kerül az ujjára máris hűtlen lesz? Kezd elegem lenni ebből az ostoba hozzáállásból, nem változik meg az ember azzal, hogy házastárs lett. Ha valaki meg akar csalni valakit, azt úgyis megteszi.
2012. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
65%
20 vagyok, nem rég volt a házasságom.. 1éve és nagyon boldogok vagyunk, én csak ajánlani tudom, nem minden férfi hűtlen, csak akkor ha ellaposodik a házasságuk/kapcsolatuk, ha erre oda van/lesz figyelve nem fog más nők után menni...pl. nagyon fontos a szexuális kapcsolat, mindig legyen valami az életetekben valami új, ami már nem monoton.
2012. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

És ha ez épp nincs meg, akkor már normális és elfogadható, hogy máshoz megy???

Ez számomra még mindig ELFOGADHATATLAN!

Egy ideig rossz a kapcsolatunk és köszönjem meg, hogy nem csal meg??

2012. nov. 8. 10:59
 5/33 A kérdező kommentje:
Ha már gyűrű került az ujjára akkor nyilván együtt vannak pár éve, nyilván nagyobb a megcsalás esélye...
2012. nov. 8. 11:00
 6/33 A kérdező kommentje:
Nehogy már máshoz menjen ha rossz a kapcsolat, én sem rohangálok más pasikhoz, csak mert épp unalmas a kapcsolat...
2012. nov. 8. 11:01
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen alapon semmilyen kapcsolatba nem érdemes belekezdeni, mert az esélye megvan.
2012. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell ahhoz férjhez menni, hogy megcsaljon a párod. Megcsalhat egy férfi egy nőt egy sima párkapcsolatban is, nem csak házasságban.

2. Nem minden pasi hűtlen, nagyon sok hűséges férfi is van a világon.

3. Legyen szó sima párkapcsolatról vagy házasságról, bizonyos dolgokat meg kell tenni annak érdekében, hogy az jól működjön. Akár érzelmileg, akár testileg. Fontos a párbeszéd, aminek során kiderül, ha bármelyik félnek gondja van.

4. Fő a bizalom! Bizalom nélkül fölösleges nemcsak férjhez menni, ha nem úgy alapból párkapcsolatban lenni. Ha meg megbízol benne, akkor nem járna ilyen a fejedben, ha hozzámész, úgyis megcsal!

2012. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ne kezdj kapcsolatot, mert mivan ha megcsal...
2012. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy már párkapcsolatba sem merek belemenni.

Most elvileg együtt vagyok egy férfival, de képtelen vagyok megbízni benne, ő meg már 500x elmondta, hogy nem fog megcsalni, még csak meg sem néz más nőket, már sírt is ezért, de én ugyanúgy nem tudok bízni benne. Meg a többiben sem...

2012. nov. 8. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!