Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes férjhez menni?

Érdemes férjhez menni?

Figyelt kérdés

Annyira írták már ezen az oldalon, hogy minden férj megcsalja a feleségét, hogy már teljesen elhiszem.

Nem akarok férjhez menni és naponta ezen aggódni, hogy vajon mikor csal meg, mert nincs hűséges férj, stb.


Szerintetek mit tegyek?


2012. nov. 8. 10:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a benne van a genetikában azok találták ki, akik csalják a párjukat, és ezzel mentegetőznek...
2012. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Apuék 32 éve boldog házasok, senki se lépett félre, tán nincs genetikájuk? :D:D:D:D
2012. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A hűség egyénfüggő, nemtől, kortól, együtt töltött időtől független. Én is hallottam már a környezetemben nem egy férfit dicsekedni, hogy csalja a feleségét, holott boldog, csak épp nem akar mindig ugyanazzal a nővel lefeküdni. Van olyan munkatársnőm, aki 130 kiló, emiatt gátlásos, a szexhiány miatt hisztériás, egy évben - ha jó éve van - kétszer engedi magára a férjét (ezt a kifejezést szokta használni), a pasi mégis hűséges.

Ezen nem szabad agyalni. Nem lehetsz 100%-ban szerelmes abba a férfiba, mert ha igen, akkor nem a feltételezett hűtlenségről elmélkednél, hanem a felesége szeretnél lenni.

Ennyi erővel az emberek nem mennének át az utca másik oldalára, mert mi van, ha elüt az autó, hisz a híradóban is volt hír gázolásról...

2012. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
és ha nem mész férjhez, akkor hűséges lesz??? én nem azért mentem férjhez, hogy bebiztosítsam magam, hanem azért, mert szeretem őt, és a felesége akartam lenni. Úgy éreztem, hogy így teljes a kapcsolatunk érzelmileg és lelkileg, ráadásul így teljes a család. Ne értse félre senki, az is család, ha nincs férj és feleség, hanem apa-anya, de számomra így teljes.
2012. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ha erről az oldalról veszel példát, inkább ne is menj férjhez! Mindenkinek jobb lesz...
2012. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes férjhez menni. Teljesen felesleges pénzkidobás. Az esküvő is és utána a válóper is. Házasság nélkül is lehet boldogan élni a megfelelő partnerrel.
2012. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szüleim 35 éve együtt vannak, és nem csalták meg egymást!



De a te ujjadra ilyen hozzáállással senki sem fog gyűrűt húzni.


Amúgy igen is van hűséges férj, azért mert te sz@r emberekkel ismerkedsz, azért ne alázd már az összes pasit! Mert igen is van olyan akinek van erkölcse, és aki tudja mit az a hűség!

2012. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak régen ilyen kételyeim,úgy nőttem fel,hogy nem is érdekeltek a fiúk,sem az,hogy családom legyen,mert otthon nagyon rossz példát láttam és a környezetemben sem volt egyetlen normálisan működő család sem.Nálunk nem volt megcsalás(vagy ki tudja),de a mi családunkban a férjek a feleségüket és a családjukat nem igazán becsülik meg,magyarul nálunk a feleség és a nő a csicska.Azért vagyok rosszban apámmal,mert én ezt nem vagyok hajlandó elfogadni.Régebben,amikor azt akarta,hogy pl tegyem elé a kaját,mert olyan jó lenne blabla,akkor mindig nemet mondtam.Szóval nálunk ilyen rabszolgasors van.18 éves koromig nem is érdekeltek a fiúk.mások már 11 évesen pasiztak,meg jól öltözködtek,engem meg nem érdekelt az egész.Azt hiszem,akkor borult fel egy kicsit az életem,amikor mindenkinek lett párja,engem meg még mindig nem érdekelt.Akkor jött meg a kedvem hozzá,amikor először életemben találkoztam egy olyan kapcsolattal,ahol a felek tényleg meghallgatják egymást és támaszai egymásnak.Annyi a tanulság,hogy jól kell választani.A másik problémám meg az volt mindig is,hogy sosem tudtam alárendeltként működni,meg alkalmazkodni,kell a szabadság.Szerintem erre soha nem is leszek képes.Szerencsére a párom ezt elfogadja,egyformán nemnormálisak vagyunk.:D
2012. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#22


Pontosabban csak apukádnak nincs genetikája (minden bizonnyal Dr. Moreau tenyésztette ki, ne csodálkozz, ha egy éjjel farkassá változik), hisz a férfiaknál kódolt a megcsalás. :D (természetesen a kérdező szerint)

2012. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Milyen kár, hogy ezt az idióta dumát nem én találtam ki.
2012. nov. 8. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!