Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes férjhez menni?

Érdemes férjhez menni?

Figyelt kérdés

Annyira írták már ezen az oldalon, hogy minden férj megcsalja a feleségét, hogy már teljesen elhiszem.

Nem akarok férjhez menni és naponta ezen aggódni, hogy vajon mikor csal meg, mert nincs hűséges férj, stb.


Szerintetek mit tegyek?


2012. nov. 8. 10:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

férjhezmenés nélkül is fenn áll a veszélye annak, hogy egy párkapcsolatban az egyik fél megcsalja a másikat


egyébként nemcsak a férjek csalják meg a feleségüket, hanem fordítva is van ilyen

2012. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nyilván van olyan is, de én, mint 100%-ban hűséges nő, nem tartom valószínűnek, hogy meg fogom csalni a páromat.

Míg a férfiaknak állítólag ez a vérükben van, genetika, stb, meg a vadászösztön...

2012. nov. 8. 11:05
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: maradj egyedül, és akkor nem lesz olyan gondod, hogy megcsal-e valaki
2012. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Bence_ ***** válasza:

Megcsalás valaminek az oka.

Mindenkinek más igényei vannak egy kapcsolatban.

Ha ezek az igények nincsenek kielégítve akkor az emberek, szomorúak hisz hiányérzetük van. Általában egy ideig ilyenkor vár az ember, gondolkodik mi legyen. Ha nem talál megoldást akkor lép.

Ha ti figyeltek egymásra, te is párod is megkapja azt a pár dolgot amire szüksége van. Fejlődtök, megismeritek egymást akkor boldogan tudok élni. Gondold el, hogy neked naponta kell 1.5l víz, ha a párod neked naponta csak 0.5l vizet ad, akkor egy egy darabig még el vagy, de egy idő után görcsölni fog a vesét. Aztán elmész és iszol.

Férjhez menni meg akkor érdemes ha neked vagy neki fontos az esküvő. Simán élhettek együtt esküvő nélkül is.

2012. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

soha ne mondd, hogy soha - ezt mondják, 100%-ban hűséges nő? ne viccelj, én is férjnél vagyok, meg sem fordul a fejemben, hogy megcsaljam a férjem, és ő se csalna meg engem, de soha nem tudhatom, hogy mit hoz az élet, így kijelenteni se tudom, hogy mi lesz később.


másrészt: szerintem egy kapcsolatban, házasságban sokkal jobban kell félni az ellaposodástól, mint attól, hogy megcsal a párod.

2012. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem soha nem mondta a férjem, hogy nem fog megcsalni, ilyen téma szóba sem jött. Nagyon jó férj, apa és nagyapa. Én hálás vagyok a sorsnak, hogy ilyen férjem és családom van. Válaszom: igen. (35 éve házas nő)
2012. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
69%
szerintem kedves kérdező, maradj egyedül:D tudod egy kapcsolat a bizalomra épül, azaz alapja, te ha már leírtál így előre mindenkit, akkor ne csodálkozz mind eezen
2012. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván van olyan is, de én, mint 100%-ban hűséges nő"


eddig 100%.-ban hűséges nő vagy és voltál, mert mondjuk még nem csaltad meg a párod, oké


"nem tartom valószínűnek, hogy meg fogom csalni a páromat. "


de azt már te sem állítod 100%-ig, hogy biztos, hogy nem fogod megcsalni a párod, mert azt írod, hogy "valószínüleg"

2012. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
senki nem kötelez arra, hogy férjhez menj vagy párkapcsolatban légy, vagy ne adj isten, ezen aggódj - te már eldöntötted, hogy nem akarsz ilyen életet, akkor hát miért tetted fel a kérdést?
2012. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező: nem tudom, kitől hallottad, hogy a férfiakban GENETIKAILAG (OMG!!!) bennük van a megcsalás, de egyrészt szerintem először is jól vágd kupán, másodszor ne állj vele szóba, harmadszor, ha véletlenül mégis rákényszerülsz, azt se hidd el, amit kérdez. Hogy lehet ilyen orbitális marhaságot mondani? Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy minden nőben ott van a főzés ősi hajlama. Nem! Egészen egyszerűen vannak csapodár férfiak, és vannak hűséges férfiak - mint ahogy egyébként nők is. Azt javaslom, hogy ne tedd tönkre a kapcsolatod az állandó féltékenykedéssel. Ja és még valami: egyetértek veled, hogy az is orbitális hülyeség, amikor legalizáljuk a félrelépést azzal, hogy kiüresedik a kapcsolat. Nem mondom, hogy nincs ilyen, hogy valaki nem kapja meg a házastársától, amire vágyik, ezért más nő/férfi után néz, de ez sem nem genetika, sem nem normális, hanem egy igen önző és gyermeteg viselkedés - kb. olyan, mint amikor a gyerek csokit kér anyucitól, nem kap, ezért bepróbálkozik apucinál is, hátha ki tudja játszani őket egymás ellen - neki úgysem számít semmi más épp akkor, csak hogy megkapja a csokiját. Ugyanígy viselkedik az az ember is, aki azért lép félre, mert nem kap meg valamit a házastársától, amit szeretne. Holott egyrészt tudomásul kell venni, hogy minden kapcsolatban vannak hatalmas lángoló szakaszok, amikor majd szétrobbantjuk a hálószobát, és minden ott és azon kívül töltött perc is öröm, és vannak igen üres időszakok, amikor szinte két munkatárs vagy lakótárs él együtt. A kérdés nem az, hogy ilyen kiüresedett időszakban hogy lehet félrelépni, hanem az, hogy van-e annyira érett mindkét fél, hogy beszélgessenek, és a konfliktusaikat rendezzék, vagy épp konfliktus nélküli kiüresedett kapcsolatukat újra tartalommal töltsék meg. Szóval egy szónak is száz a vége: ne engedj a negatív tapasztalatoknak - csináld jól, és meglátod, hogy hatalmas örömöd lesz a párodban (ha jól választasz) és a kapcsolatotokban (ha megfelelő mennyiségű energiát fektettek bele!)


Sok boldogságot!

34F, 7 éve boldog házasságban

2012. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!