Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a problémámat a...

Elmondjam a problémámat a férjemnek?

Figyelt kérdés

tudni kell a férjem nagyon hírtelen haragú, és volt már, hogy megütött, nem ez okból!!

van egy férfi(a férjem barátja) aki nagyon szimpatikus és szerintem én is neki, mert sokszor több másodpercig néz, amikor csak tud beszélgetést kezdeményez velem, és mikor nincs ott a párom el megy egy pillanatra akkor mi folytassuk a beszélgetést és látszik, h örül, h velem beszélhet, de lehet, hogy csak én gondolom ezt nem tudom, de érzem is, abból ahogy rám néz, ahogy beszél velem. de úgy ismerem aki tiszteletben tartja másnak a házasságát.nem hiszem, hogy lépne, lehet nekem kéne jelet adni? vagy egyáltalán adjak? mert a férjem viselkedését nagyon nem bírom, 1 éve vagyunk házasok, 23évesek vagyunk és nem tudom mi tévő legyek, már félek a férjemtől, félek, hogy lesz még egy alkalom, h megüt, de nem szeretném, beszéljek a férjemmel, h van egy másik férfi az életemben, nem mondanám neki azt el, hogy a barátja.



2012. nov. 8. 10:55
1 2 3
 1/29 Bence_ ***** válasza:
100%

Miért ütött meg?

Arra alapozod a másik férfivel a kapcsolatod, mert néz és beszélget veled?

2012. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Bence_ ***** válasza:
100%
Szerintem ezt még nem mondd el.
2012. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
azért ütöttt meg, mert ideges volt, mert a munkahelyen felidegelték, és ott nyugodt, itthol meg kijön belőle
2012. nov. 8. 11:02
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát te bolond vagy. Mit akarsz neki mondani? Van egy másik férfi de ez csak úgy van. Ilyeneket a válási szándékkal együtt szoktak értelmes emberek közölni. Ez nem egy jó téma az esti beszélgetéshez. 1 éve vagytok házasok, és már nem szereted a férjed??? Miért mentél egyáltalán hozzá?
2012. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
válási szándékkal mondanám el. szerettem, de mióta megütött nem egyszer és volt hogy fojtogatott, nem túl vonzó számomra, így teljesen elhidegültem tőle
2012. nov. 8. 11:05
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha már válni szeretnél akkor amúgy sincs semmi köze, hogy neked van e másik férfi az életedben vagy nincs. Ha elmondod azért ver meg mert bele fogja magyarázni, hogy tuti félrementél meg a másik miatt van az egész. Aztán magyarázhatod, hogy azért van mert megvert ,többször is, úgyse hiszi el.
2012. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
2012. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
És te miért is tűröd, hogy üssön?!
2012. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan miert vagy egyutt egy olyan emberrel aki megutott??Akivel nem mersz beszelgetni mert mi lesz ha ujra eljar a keze,szerinted jo hazassagod van?Van ra esely hogy csak veletlen volt a pofon es hogy soha tobbet nem fordul elo?Nem vagy koteles beszamolni neki semmirol,hagyd el es utana azt csinalsz amit akarsz! 30f
2012. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy válni akarsz, megértem. De ne azt hozd fel okként, hogy van egy másik férfi aki tetszik! Emiatt az emberek nem szoktak elválni. Ne is ez legyen az ok! A valós okot mondd, ami miatt megromlott a kapcsolatotok. És ha elfogadsz egy tanácsot, úgy lenne korrekt mindenkivel szemben, ha előbb lezárnád a házasságodat, feldolgoznád lelkileg, és azután indítanál új kapcsolatot, lelkileg tiszta lappal! Mert így a problémádat belehurcolod a következő kapcsolatodba. Sok sikert!
2012. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!