Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék a barátom anyukájával? Elmondjam neki a problémámat vagy az még csak rosszabb lenne?

Figyelt kérdés
A barátom anyukájának az a baja velem. és én amikor ott vagyok náluk. nem igazán kommunikálok vele. De én igazából azért tartok így tőle, nem akarok nagyon megnyílni előtte. mert közben én látom, h milyen. A barátom tesójának a pasijait is folyamatosan kibeszélte a hátuk mögött. meg kb mindenkit kibeszél.
2012. jún. 21. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mi van?
2012. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

Tehát lássuk jól értem-e: ha elmondod megnyílsz, de akkor kibeszél a hátad mögött. Ha nem mondod el, akkor nem nyílsz meg.

Na, még van kérdésed?

2012. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet értelmetlenül fogalmaztam. bocsánat:D

szóval az a baja h nem beszélgetek vele. nekem meg az h mindekit kibeszél a háta mögött. és ezért nem nagyon nyílok meg előtte. nagyjából ennyi. és h ezt most elmondjam neki h ez a bajom? vagy csak rosszabb lenne? :D

2012. jún. 21. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én anyósom is kibeszél mindenkit, de az elég rosszul jön ki, ha nem beszélgetsz vele, mert az olyan, hogy akkor nem érdekel, nem akarod megismerni, elzárkózol előle.

Beszélgess vele jelentéktelen dolgokról, nem kell mélyebb témákba belemenni.


28/n

2012. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit felidegesítet a kérdés. Örülök, hogy így utólag leírtad, hogy mi a gond.
2012. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, de csak olyan dolgokat mondj el neki, ami nem támadási felület. Ne nyílj meg előtte, ne mesélj el semmi személyeset, csak lényegtelenkedj. Jóllakik a káposzta, dagad a kecske.
2012. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!