Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gyereket nem lehet...

Ha egy gyereket nem lehet fegyelmezni, tör zúz, ha nem kap meg valamit, (gyerek 19 éves), akkor egy rendőrnek mennyi joga van beleszólni, és mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A "gyerek" 3 éves szinten van, pedig már 19, aki abszolút nem gyerek.

Valami nagyon el van rontva a nevelésében, nem hiszem, hogy 19 évesen lett ilyen.

Amúgy, ha nagyon hülye, ki is lehet rakni otthonról, hisztizzen és törjön-zúzzon, ahol akar, vagy ahol eltűrik!

2012. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
mit csinálna, semmit. Ultimátum: vagy megjavul vagy zárcsere.
2012. nov. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

gumiszoba, ott törhet amit akar.. mell pszichológus.


vagy


az összetört dolgokat szépen kifizettetni vele.

2012. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha a szülei ezt eltűrik, az az ő bajuk.

19 évesen már felnőtt ember, ha a tetteivel bűncselekményt követ el, akkor szankcionálni fogják. Ha ez rendszeres és megfékezhetetlen, akkor idővel letartóztatás, végrehajtandó szabveszt, esetleg kényszergyógykezelés lesz belőle.

2012. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nagyon sok butaságot olvasgatok itt.Én normális megvalósítható ötleteket kértem, nem azt, hogy itt élje ki valaki az agresszióját.

1. Gumiszoba? ha ő nem akarja erőszakkal nem lehet elvinni.

ez pl. ezért nem jó.

2. Rendőrség, - nem szólhatnak bele.

3. kifizettetni. - őszintén,ha elgondolkozol: szerinted ki lehet vele fizettetni?

4. megverni? - még nagyobb lesz benne a dac, így szerintem nem lehet vele mit kezdeni.

5. Nem sajnálod sem a szülőt, sem a gyereket? - te soha nem hibáztál? - ha nem, szeretnélek megismerni, mert egyedüli emberke vagy a világon, aki tökéletes. Szeretnék tőled tanulni.

2012. nov. 11. 11:15
 16/26 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki írta, hogy nem sajnálom őket.

Nem Kedves Kérdező, közel sem vagyok tökéletes képzeld és ez nem is erről szól.

Viszont ha a 19 éves gyerekem törne zúzna és talán még azon is aggódnom kellene, hogy megver, az nem EGY hiba.

Hibák sorozata a 19 év alatt.

Minden jót!

2012. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit azért kérdeznék, hogy mit gondoltál? Gratulálni fogunk?

Egyébként te vagy a szülő vagy mi ez a felháborodás?

2012. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szülő(egy közeli ismerősöm), nekem még nincs gyerekem, de nem szeretem az elfogultságot. Ötleteket kértem, nem véleményt. Véleményem nekem is van, de azt nem jövök ide elmondani.
2012. nov. 11. 13:33
 19/26 anonim ***** válasza:

Az elfogultság pontosan nálad nyilvánul meg, mi tényeket írtunk.

Ez egy ilyen oldal, ha nem tetszik, nem kell kérdést feltenni.

Egyébként általában a kérdező, megköszöni a válaszokat és nem kioktat.

Az egy dolog, hogy a megoldások szerinted nem voltak jók és kommentek, kulturáltan is le lehet reagálni.


Nincs rossz gyerek, csak rosszul nevelt!!!

2012. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"2. Rendőrség, - nem szólhatnak bele. " - ez egy tévedés. A 14. hsz-ben leírtam.


Ha a gyerek mégsem tör-zúz, csak hisztizik, abba naná hogy nem fognak beleszólni.


A garázdaság és a rongálás (esetleg súlyos testi sértés) viszont bűncselekmény. Lesz belőle először 1 büntetőügy, amiért nem kap semmi különöset. Utána - mivel folytatja - jön a többi ügye, itt már egyre mélyebbre ássa magát, és végül a sitten köt ki. De ha a gyerek be van kattanva, akkor az IMEI-be is elvihetik.

2012. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!