Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gyereket nem lehet...

Ha egy gyereket nem lehet fegyelmezni, tör zúz, ha nem kap meg valamit, (gyerek 19 éves), akkor egy rendőrnek mennyi joga van beleszólni, és mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Az elfogultság pontosan nálad nyilvánul meg, mi tényeket írtunk."

- Nem beszéltem elfogultságról!

"Egyébként általában a kérdező, megköszöni a válaszokat és nem kioktat."

- Mit köszönjek meg, a véleményed? ha kikértem volna, megköszönném, de nem kértem!

"Nincs rossz gyerek, csak rosszul nevelt!!!"

-egyetértek, és? Ezzel mit kezdjenek?

""2. Rendőrség, - nem szólhatnak bele. " - ez egy tévedés. A 14. hsz-ben leírtam."

- Igen a rendőrség tényleg nem szólhat bele családi dolgokba, már voltak kint.

"Ha a gyerek mégsem tör-zúz, csak hisztizik, abba naná hogy nem fognak beleszólni."

- pont erről beszéltem, a garázdaságot meg a többit, lenne jó elkerülni. Ezért volt a kérdés. De hát mindenki csak véleményt alkotott! Ezzel meg nem mehet sokra senki!

2012. nov. 12. 11:33
 22/26 A kérdező kommentje:

"Ha a gyerek mégsem tör-zúz, csak hisztizik, abba naná hogy nem fognak beleszólni."

- de a gyerek tör - zúz. pl. ablakot betör stb., de nem szólhatnak bele, csak testi sértés esetén.

Ha tudsz valami törvényt ami téged igazol, örülnék, ha beírnád, akkor erre hivatkoznék, ha a rendőr kijön.

2012. nov. 12. 11:35
 23/26 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Garázdaság, rongálás, stb.

Esetleg ki lehet tenni a házból is (ha nincs a nevén és haszonélvezeti joga sincs), hiszen negykorú.

2012. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza a válaszaidat, mert arra sem emlékszel.

Csak annyit tanácsolnék , ANNAK ELLENÉRE , HOGY NEM KÉRDEZTED!

Ne érintkezz emberekkel / kérdezősködj,kommunikálj /, ha nincs semmi intelligenciád!

Szia!

2012. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Valaki írta, kulturáltan lereagálni, na te intelligenském igazán kulturáltan lereagáltad.

"Ne érintkezz emberekkel / kérdezősködj,kommunikálj /, ha nincs semmi intelligenciád!"

Épp ezt tettem, kérdeztem, de választ nem kaptam. Még tőled sem, "intelligenském". Sajna itt megszorult az "intelligenciád", de legalább az ego-d megmaradt.


Egy intelligens ember túl szelíd (és intelligens) ahhoz, hogy az intelligenciájával kérkedjen, és ha "nekem nincs"- feltételezem, hogy azt akartad kihozni, hogy neked mennyi van, és pont ez zárja ki, hogy neked lenne.

"Intelligenciádba" bízva, remélem értetted eszmefuttatásom!!!

A becsmérléshez tényleg van,ezt én is elismerem.

2012. nov. 12. 16:39
 26/26 anonim ***** válasza:

"Ha tudsz valami törvényt ami téged igazol, örülnék, ha beírnád, akkor erre hivatkoznék, ha a rendőr kijön."


Még csak kétszer írtam le. Harmadszorra nem fogom, egy bizonyos szint alatti felfogóképességet már én sem tolerálok.

2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!