Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyukámnak, nagyon...

Igaza van anyukámnak, nagyon el vagyok kényeztetve?

Figyelt kérdés

Nem megerősítést várok, szóval aki szerint igen az is írja meg :-)


A lányunk 1 éves, én itthon vagyok vele. Heti 3-4x járok hajnalban tornázni, ilyenkor a férjem látja el a lányunkat: ha felébred megeteti, átpelenkázza, felöltözteti.

Emellett hétvégén együtt főzünk, ha van valami elmaradásom házimunkába azt együtt megcsináljuk.

Eljárok a munkatársaimmal, barátaimmal 2-3 hetente egy pár órára, kozmetikushoz 6-8 hetente, ilyenkor is a férjem van a gyerekkel.


Anyukám szerint ez rengeteg és ez így nincs rendben, a férjem el fog hagyni ha így folytatom.


Ti mit gondoltok?


2012. nov. 8. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális dolog amit csinálsz, és ne feledd, hogy anyukád még teljesen más társadalmi elvárások között nevelkedett. Hozzáteszem, hogy a kicsi a férjed gyereke is, ezért szerintem egy férfitól elvárható, hogy törődik a gyerekével. Manapság szerencsére egyre többen gondolják így.
2012. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád más korban nőtt fel.Akkoriban más volt a szokás.


Te mai világban szuperanyukának számítasz.:)

2012. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha NEKTEK kettötöknek ez igy megfelel, a férjednek is, meg neked is, akkor semmi baj ezzel, söt szerintem ez a korszerü és egyenjogú hozzáállás részetekröl.

Egy házasságban az fontosabb, hogy úgy osszák be a munkákat egymás közt, ahogy mindkettönek megfelel, és akkor nem lesz belöle gond.


55/N

2012. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen jó.Anyukád még 1867-ben él.
2012. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik korábbi hozzászólónak: milyen te pénzed arra költöd, meg kötelezettségeid, meg ilyenek? A pár EGYÜTT vállal gyermeket, és szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy segítenek egymásnak kikapcsolódni is, és a feladatokat is elvégezni. Szerintem szerencsés kapcsolatban él a kérdező, megosztják egymás között a tennivalókat és a pihenőidőt is. Teljesen jól tesz mindent. És nem csak az anyának, az apának is a családja az első, de ettől még ember marad, akinek szüksége van a kikapcsolódásra is.
2012. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél elkényeztetve ha lenne bejárónőd,szakácsod,bébiszitter és még a kozmetikus is házhozjárna hetente.


A gyereknek sem jó ha 24/7-ben rajtad lóg,a párodnak sem árt tudni milyen ellátni a gyereket,és az is jobb neki ha jókedvű felesége van,márpedig otthon gubbasztva max depressziós lennél...

2012. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy ez a jó, hogy így együtt tudtok működni :)) Szuper anyuka vagy és a férjed is nagyon rendes.. ritkaság, így a többi kérdést végignézve :)
2012. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem normális fiatal nő vagy, normális pasival és párkapcsolattal, normális körülmények közt. :)
2013. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!