Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt meg folyton?

Miért bánt meg folyton?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdeményeztem.De a párom tagadás kép odamorgott.Mintha azt mondta volna,hogy "veled?Hülye vagy?"És utána elaludt.Én végigbőgtem a fél éjszakát mire el tudtam aludni.Olyan megalázónak éreztem.Most reggel meg nem mondott semmit.Ugyan úgy adott puszit kedves volt és elment dolgozni.Nem először utasít vissza és ez nekem olyan rossz.Miért kell így viselkednie?Másnap egy mintha semmi nem történt volna olyan.
2009. aug. 13. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy valami pszichés problémája van. Próbálj vele inkább beszélgetni, hogy telt a napja, stb. Az én páromnál is vannak ilyen időszakok, de semmiképp sem sírással és hisztivel intézem el. Megkérdezem tőle, hogy mi a gond és elmondja, hogy mi volt a melóhelyen. Vagy olyan is volt, hogy egyszerűen nem volt kedve. Ha neked van kedved, neki nincs, semmiképp se vedd bántásnak, nem vagyunk egyformák.
2009. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát bocsika én is nő vagyok, már 15 éve élek együtt a férjemmel, de ha valaha ilyet mondott volna, nálam az válóok lett volna.Nálunk is volt, hogy úgymond vissza lettem utasítva, meg olyan is, higy nekem nem volt hozzá kedvem, de ezt mindig megpróbáltuk inteligensen tolerálni, vagy a másik tudtára adni.Számomra a:Veled?Hülye vagy?Semmilyen formában nem elfogadható és nem tolerálható.A kapcsolatotok mélyén gyökerezik a probléma és ha együtt akartok maradni , ezt a problémát fel kellene tárni.Szeretném még megkérdezni, hogy ő látta, hogy te sírsz???
2009. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit írt a kérdező: Mintha azt mondta volna,hogy "veled?Hülye vagy?"
2009. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Nem kell rögtön ügyvédhez fordulni. Ülj le vele este és mondd meg neki, hogy tegnap te vele akartál lenni, és bizony bántón elutasított, ráadásul még mintha ezt és ezt vélted volna hallani. És meg kell kérdezni, hogy valóban ezt mondta-e, ha igen miért. És pláne miért utasított el?

Lehet, hogy fáradt volt, lehet, hogy már félig aludt és félálomban mondta ezt, és talán nem is neked szánta a mondanivalóját, hanem már aludt. Lehet, hogy valami egészségügyi problémája támadt, amit szégyell bevallani. Ez bármi lehet: merevedési problémák, fertőzés, gyulladás, stb. Ez persze nem feltétlenül csak attól lehet, hogy van más nő az életében, hanem számos más ok végett. Ezt mindenképpen meg kell beszélni, mert az ajtócsapdosás, tenyértörés nem adja meg a választ a gondokra. Ez egy olyan probléma, ahol két értelmes embernek le kell ülni és tisztázni kell a helyzetet, ha meg akarja menteni a kapcsolatot.

2009. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

igen: beszélni, beszélni, beszélni...

nem egyből válni

2009. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én még csak azt nem értem, hogy reggel, amikor indult munkába és puszit adott észre sem vette rajtad (a kisírt szemeiden)hogy valami nincs rendben?Nem vette észre, hogy szomorú vagy letört és meg kéne kérdeznie tőled, hogy mi a baj????
2009. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Sztem kérdezd meg tőle, mi volt ategnapi akció, miért utasított el.

-lehet, h fáradt volt,

-lehet, hogy nem volt kedve,

-lehet h valamiért haragszik rád,

-lehet h megcsal.


Máskor is csinál ilyet?

2009. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem mondta,hogy"Veled?Hülye vagy?"Csak ahogy felhorkant én érzetem úgy.Ez nem az első eset volt.Ha én nem kezdeményezek akkor két havonta van szex.De így meg olyan sokszor megbánt.10 alkalomból 7 szer visszautasít.És ezt olyan megalázónak érzem.Már az,hogy nő létemre nekem kell mindig kezdeményezni.
2009. aug. 13. 09:28
 9/21 A kérdező kommentje:

(:47 Nem tudom,hogy hallotta e ,hogy sírok mert "aludt" de lehet,hogy csak úgy csinálta.Nem tudom.


Nem kérdezett semmit és nem mondott semmit reggel.Nem is vette észre szerintem,hogy ki van sírva a szemem.

2009. aug. 13. 09:31
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Szia!3 év együttélés után sajnos,én is hasonlón mentem keresztül nemrég.A második elutasításnál próbáltam beszélni vele,és el is hittem amit mondott.Fáradt,kéne egy jobb meló,jelzálog a lakáson,stb.Kb.1 hónapig nem is kezdeményeztem,és csak úgy elvoltunk.Aztán beszélt valakivel /női hang volt/telefonon,tisztán hallottam.Azt mondta,egy haverja volt.Ettől kezdve egy kicsit jobban figyeltem,és sajnos kb.két hetembe került,míg bebizonyosodott,hogy elcsavarták a fejét.Reméljük,nálad nem ez a helyzet,de engem is váratlanul ért,mert mi harmonikus kapcsolatban éltünk,legalábbis úgy éreztem.
2009. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!