Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztályban van egy fiú,...

Az osztályban van egy fiú, aki bánt engem és még pár embert. Másnak csak beszólogat néha, ezért mindenki követi (aki az utóbbiakhoz tartozik). Hogy lehetne kiközösíteni? Sajnos az a pár ember akit folyton bánt nem tud összefogni ellene!

Figyelt kérdés
Ha volt már ilyen eset és neked bevált egy módszer lécci írd le
2010. okt. 10. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyen eset, kb három évig általánosban :) Nem foglalkoztam velük, tettem rájuk magasról, aztán megunták. Nem tudsz velük mit csinálni, és szerintem jobban is jársz, ha nem próbálsz alkalmazkodni, mert lehet, csak megalázod magad. Szerezz máshol barátokat, őket meg nézd levegőnek. Egy ideig azon fognak szórakozni, aztán megunják.
2010. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az a baj hogy ez nem olyan könnyű:(legalábbis nekem nem
2010. okt. 10. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
szólj egy nagyobb ismerősödnek hogy fenyítse be
2010. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy cigánygyerek aki ugyan ezt csinálta. Szerencsére megbukott.

Szólj az osztályfőnöknek vagy az igazgatónak, mást nem tudsz csinálni, esetleg átmész másik suliba.

2010. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!