Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölhetném a családdal...

Hogyan közölhetném a családdal finoman hogy tele vagyok fóbiákkal?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha tragédiaként fognák fel.Depressziós voltam elég hosszú ideig igy kicsit másként tekintenek rám.

Úgy gondoltam eddig nem szólok senkinek mert megbirkóztam vele,de most már muszály lesz szólnom.Főleg anyukámmal kellene leülnöm beszélni mert az egyik dolog miatt állandóan csesztet és már nem tudok kifogásokat keresni.


2012. nov. 9. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan miről is van szó ?
2012. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A család attól család, hogyha szükség van rá, segítenek egymásnak. Persze,te tudod, milyen kapcsolatod van az édesanyáddal. De a nyílt beszélgetés általában hasznos.
2012. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a kapcsolatunk és általában mindent elmondunk egymásnak csak nem szeretem idegesiteni,idegeskedett miattam már eleget.


A probléma az hogy nem merem kivinni a gyereket sétálni,az udvarban elvagyunk de az utcára már nem megyek ki vele egy ideje.Ha velem van valaki akkor nincs gond de egyedül nem igazán megy.

A többi fóbiámmal együttélek,van belőlük pár,amit részben ismer a család.

2012. nov. 9. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ki a gyerekkel? Tiéd a gyerek? Pontosan mitől félsz? Megtámadnak, ellopják tőled vagy vmi baja esik?
2012. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegség, elég jól kezelhető, ha elmész dokihoz. Nekem is volt, nem mertem kilépni a lakásból se, buszon rosszul lettem meg ilyenek, de el tud múlni.
2012. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!