Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg édesanyá...

Hogyan győzhetném meg édesanyámat?

Figyelt kérdés
Mikor anya állapotos lett velem, apám elhagyta, így anya családnevére lettem anyakönyveztetve. Apám ezt megtudta és pert indított, így az nő nevére lettem átíratva. Most, hogy lassan 19 éves leszek, úgy döntöttem, hogy vissza szeretném venni anyukám családnevét. Anya nem támogatja az ötletemet, de én úgy érzem, hogy nem szeretném egy olyan ember nevét viselni, aki egy percig sem volt kíváncsi rám. Mégis hogyan győzhetném meg anyát, hogy elfogadja a döntésem?
2012. nov. 9. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg egyedül, lehet azért nem akarja mert nem pár forintba kerül.
2012. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meggyőzni, ha te így érzed helyesnek, akkor tedd meg, és változtasd meg a neved. Boldogabb, nyugodtabb életed lesz, és hidd el, legbelül anyukád is örülni fog.
2012. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
a családnév nem játék. apád utódja vagy, az ő nevét viszed tovább, nem értem miért kell ezt így túlreagálni.
2012. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na és hány gyerek viseli az apja nevét akit ép ugy nem látogattak mint téged.19évig voltál xy.mindenki igy ismer.Most minek akarsz yx lenni.Jó hogy nagyobb gondod nincs.
2012. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi erővel ha férjhez megy se vegye fel a férje nevét. Ha a férje nevét akarná felvenni, senki nem csodálkozna.
2012. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, nem reagálom túl! Nem akarom olyan ember nevét viselni, aki letagad és nem is kíváncsi rám! Édesanyámnak köszönhetek mindent, apám számára nem létezem! Tehát a kérdés jogos: miért viseljem egy ilyen ember nevét?
2012. nov. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!