Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzhetném meg a férjem...

Mivel győzhetném meg a férjem hogy a lányunk maradjon egy kicsit a mamánál?

Figyelt kérdés

2,5 éves a lányunk és még soha nem aludt egyedül a mamánál mert a férjem nem engedi.Elviszi a mama de estére haza kell hozni.

2éves korában aludhattunk először a mamánál de csak úgy ha én is ott vagyok.A kislány nagyon szeretne maradni de az apja csak azt mondja majd ha eljön az ideje.A mama 10percre lakik tőlünk.Nem tudom mivel tudnák érveli hogy engedje meg.


2012. jún. 4. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szavazzatok.A gyerek és te az kettő,az apja csak egy.

Miért ha odamentek és ti azt mondjatok,a gyerek ottalszik,akkor az apja mit csinál? el csak nem rángathatja

2012. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engedi? Mond el neki,hogy szeretnél vele kettesben lenni...
2012. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerinte korai....Ugy érzem nem tudja elfogadni hogy a lányunk már nem baba.

Ha nem egyezik bele nem fogom én sem engedni hogy ott aludjon bár szerintem régen megérett már erre.

2012. jún. 4. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen már hogy lenne korai?

Ésakkormajd nem biciklizhet, nem mászhat fára,nem mehet buliba,nem lehet barátja.....

szerintem jobb ha most kicsit erőszakos vagy.

Miért mi történne a mamánál? 10 percre tőletek? Még éjszaka is elmehet érte ha síra gyerek.

telefon gondolom a mamánál is van, áttelefonálhat óránként ha akar.

Miértnem vesztegeted meg egy különleges masszázsolajos, különleges játékokkal teli forró éjszaka igéretével?

nem is gondolna a gyerekre

2012. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pedig nektek is kéne h kettesben legyetek. ezzel sem tudod meggyőzni? mi is féltettük őket,h jaj mi lesz ha éjjel nem vagyunk ott,de a mamik-mindkettő-kialakított egy gyerekszobát-a mi régi szobáinkból-teljesen biztonságossá tették-ablakrigli,ajtórács stb- és így mi is megnyugodtunk. most már mindkettő megy heti 1x. kicsi 2,5 nagy 4,5 sztem másfél évesen már simán mehet,de van olyan barátnőm akinek már megvolt a mamiéknál is a szoba és a pici azt szokta meg h már kicsinek is ott aludt, 6 hós korától-addig szoptatta-


próbálj hatni rá,neked is jár a nyugodt alvás nem?

2012. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen szeretnék pihenni.még egyszer sem aludta át az éjszakát igy mi sem alszunk nyugodtan.

Mikor a mamánál aludtunk akkor a lányom a mamával aludt,ő akart vele aludni.

2012. jún. 4. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem is idegenkedik a nagyszülőknél alvásnál, pedgi elég gyakran szokott a lányom...

Én úgy fogadtattam el vele, hogy azt mondtam, ok, ha azt akarod, hogy itthon aludjon, akkor a tiéd: te hozod el, fürdeted, mesélsz neki, felkelsz hozzá éjjel, ha kell, stb.

Párszor megteszi, de néha ő is belátja, hogy jobb, ha ott alszik. :)

2012. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!