Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megfogadta...

Van itt olyan, aki megfogadta a tanácsot?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdést tesznek fel nők a párkapcsolatukkal kapcsolatban, amire mindenki egyöntetűen azt válaszolja, hogy azonnal lépjen ki a kapcsolatból. Van aki megfogadta a tanácsokat és ez segített meghozni a döntést? Vagy csak elolvassák, és marad minden a régiben?

2012. nov. 9. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem fel egyszer egy ilyen kérdést és nem fogadtam meg mások tanácsát meg is bántam! Mostantól már mindent más szemmel nézek és ha hasonló helyzetbe kerülök biztos kilépek a kapcsolatból bármennyire is fog fájni.
2012. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem már fel olyan kérdést, amire jó meglátások jöttek. Nem fogadtam meg a tanácsokat, belementem olyan dologba, amit azóta baromira megbántam! Régi igazság, hogy egy kivülálló néha sokszor jobban látja a dolgokat, mint mi magunk!
2012. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
CSatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Én is tettem fel olyan kérdést, és én sem fogadtam meg a tanácsokat, mert azt hittem, az én esetem más.. Hatszázmilliószor megbántam már. Több szem többet lát, és ha már több ember is úgy gondolja, ahogy, akkor lehet benne némi igazság.
2012. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom.
2012. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, csak az okos tanul a más kárán...
2012. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is tettem fel sok kérdést,kellett 1 év mire rájöttem hogy igazuk van azoknak akik itt irták hogy hagyjam ott,de otthagytam,nem bánom,kár volt elpazarolni rá annyi évet.

Most már boldog vagyok,más mellett,életem legjobb döntése volt.

2012. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember általában makacsul a szívére hallgat. Sajnos sokan csak akkor jönnek rá amikor már belesétáltak a hibába, amitől óva intették őket.
2012. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megfogadtam, de nem rögtön.

Csak elgondolkodtatott a sok vélemény, és felnyitotta a szemem.

Igazuk volt a válaszolóknak, kívülálló sokszor jobban látja.

De ezt mindenki tudja, én is tudok másnak tanácsot adni, mert kívülről látom, magamnak nem tudok, mert én benne vagyok a helyzetben.

Sokszor anyukánk se jó tanácsot ad, mert ő is be van vonódva a dolgokba.

Ezért jó a kívülállók véleménye.

2012. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is tettem fel kérdést is, megfogadtam a tanácsokat, kiléptem abból a nem működő kapcsolatból és most 4 hónapja együtt vagyok valakivel aki nagyon rendes és szeret engem és én is őt :)


Szóval sok köszönni valóm van az ittenieknek :)

2012. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon pozitív kérdés válasz párosítás volt. Jó látni, hogy nem hiába "okoskodunk" néha:-)
2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!