Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek van olyan nő, aki...

Közületek van olyan nő, aki jobban érzi magát egyedül mint házasságban? Miért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, en vagyok az. Bar a hazassag nalam meg szoba se johetne, de egyelore kapcsolatra se cserelnem fel az egyedulletet. Ontorvenyu vagyok, szeretem, ha azt csinalhatom amit akarok es nem tartozom magyarazattal senkinek. Mas dolgok foglalnak le, es elvezem oket, igy most egy kapcsolat, csak teher lenne.
2012. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az egyedüllét mint egy rossz kapcsolat.

Ha a kapcsolat jó az embernek eszébe sem jut, hogy jobb lenne egyedül. (Persze nem 1-2 órás egyedüllétről beszélek)

2012. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 betlindis ***** válasza:

igen, pl én

nem nekem való a házasság, hogy vki állandóan a nyakamon lógjon, alkalmazkodni kelljen hozzá, elvárjon dolgokat amikhez esetleg semmi kedvem, legyen ez akár szex, akár takarítás-főzés vagy családi látogatás bármi

egyedül én osztom be az időmet, nem szól bele senki semmibe, amit leteszek vhova az ott marad amíg én odább nem teszem, és senkinek nem szúrja a szemét, nem kell senki más családját/barátait/világnézetét tolerálnom, stb

nem várja el tőlem senki, hogy főzzek mindig vacsorát és mosogassak el, akkor is ha épp aznap semmi kedvem, mert lehet mondani, hogy ma már egy férfi is meg tudja ezt csinálni, de legyünk őszinték, hosszú távon nem fogja bevállalni

ráadásul, nem akarok gyereket, nincs is, házasságban meg mindig az a téma

ja, igen, voltam már férjnél

2012. nov. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!