Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így bulizni ma...

Ti elmennétek így bulizni ma este?

Figyelt kérdés

Utálok bulizni,sosem jártam.A párom sem az a nagy bulizós fajta,de havonta egyszer-kétszer szeret a barátaival beülni iszogatni,levezetni a stresszt. Ma este az egyik barátjának szülinapi bulija lesz egy szórakozó helyen és ő megy és mondta,hogy menjek én is,úgysem nagyon szoktunk együtt menni ilyen helyre.Hozzáteszem nem disco csak egy Pub,ahova beülnek és majd iszogatnak zárásig,meg lesz egy kis táncolgatás és kész. A baj csak az,hogy rosszul vagyok az ilyen helyektől,mert sokat dolgoztam a vendéglátásban és láttam,mi megy minden szórakozóhelyen,ahova nem feltétlen a város krémje jár. Szóval piálás,meg ivás hányásig,és ettől rosszul vagyok.Másodsorban múltkor elejtette a párom,hogy sokkal jobban el tudja magát engedni,ha én nem vagyok ott (hát ez nyilván így van,mindenki visszafogja magát,vagy a többség legalábbis,ha a párja is vele van),de persze menjek én is,mert szeret,meg jó lenne együtt szórakozni,stb. A harmadik gondom meg az,hogy nem szeretem ezt a társaságot.

Ti elmennétek? Bevallom,kicsit bennem van az is,hogy ebben a társaságban a nők nagy része,bár van vőlegényük,férjük,élettársuk,ha sokat isznak,akkor erről mind megfeledkeznek és a párom volt mindig is a nyomulásuk fő célpontja,amit persze mindig hárított is a párom.Hogy ezt honnan tudom,nem lényeg, a lényeg az,hogy tudom, a párom sosem csalna meg,viszont ezek a nők nem tartanak tiszteletben semmit és senkit ha isznak!Mit csináljak?


2012. nov. 10. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Minden észrevételed arról szól, hogy nem szeretnél menni.

Ne menj..Párodba meg bízzál meg..Ilyen könnyen kapható csajok mindenütt vannak, ezért nem kell menned, hogy szemmel tartsd.

Párodnak mond, megbízol benne, menjen nyugodtan.

Te leszel a jó fej, a megértő társ, és nem is kell elmenned.

Kár lenne feleslegesen ott szenvedned. Ami esetleg látszana is rajtad..:)

2012. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem vegyél erőt magadon,és menj el!Ha otthon maradsz,végig bánni fogod,hogy nem fogadtad el a meghívást.
2012. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Volt már,hogy nem mentem vele,sőt ez volt a több alkalom,de akkor csak haverokkal ment bulizni,most viszont tudom,hogy ott lesznek azok a nők is. Én bízok benne,meg tudom,hogy szeret,de szerezzem meg azt az örömet azoknak a nőknek,akik amúgy sem kedvelnek engem,hogy nem megyek el? Rohadtul nincs kedvem menni,de bennem van az is,hogy mi összetartozunk,egy pár vagyunk és mivel ő is sok áldozatot hoz értem,így én is megtehetem néha,hogy elmegyek vele.
2012. nov. 10. 13:35
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azt tudom mondani, hogy amikor az én párom "meghozta azt az áldozatot" hogy eljött velem bulizni, akkor katasztrófa volt az egèsz, vagy pofákat vágott, vagy az óráját nézte, csak elrontotta mindenki hangulatát. Ha így érzed, hogy áldozatot hozol egy közös beszélgetős-nevetgélős ünnepléssel, akkor inkább ne menj, mert egyikőtöknek sem lesz benne öröme. A párodban pedig bízz meg, nem számít, hogy ki akar vele flörtölni, ha ő téged szeret.
2012. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazad van,bár a párom nekem sosem vágja a pofákat,ha valami olyat is kell csinálnia ami nekem fontos és én sem vagyok az a pofavágós fajta.De annak se látom sok értelmét,hogy ott ücsörgök magamban,csendben 8 órán keresztül és várom,hogy mikor mehetek már haza,mert kb ez lesz sajna :/.
2012. nov. 10. 13:51
 6/23 anonim válasza:
62%

Kapd össze magad és menj el, bulizz egyet!

Ha nem vagy ott attól uúgy nyomulnak barátodra, barátod elhívott,ergo szeretné,ha most elmennél vele. S sztem adhatnál még egy esélyt a társaságnak,ha barártodnak jó haverjai.

2012. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azt tenném, hogy illendőségből elmennék, koccintanék a születésnapossal, 1-2 órát megpróbálnék elcseverészni, megmutatnám magam, hogy ott vagyok, majd fáradságra, másnapi elfoglaltságra hivatkozva lelépnék. És akkor bunkó sem vagy, mert elmentél, valamint senki nem kérheti rajtad számon, hogy miért nem vedelsz ott hajnalig.
2012. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Sose megyek el a párommal bulizni, mert nem szeretem se a barátait, se a bulizási szokásaikat. Sokat isznak, én meg soha nem iszom. Ő hadd menjen, nem zavar, neki erre szüksége van és én elfogadom, de nem akarom se végignézni ahogy lerészegednek, se azt hallgatni, hogy "naa, igyál már, csak a kedvemért". Az ő társaságukban is vannak lányok (mostmár inkább nők, 24-28 között vannak). Ez a társaság kb. születésük óta ismerik egymást, együtt jártak a játszótérre, iskolába, középiskolába, együtt kezdtek bulizni, stb., de soha senki nem volt együtt a másikkal, párkapcsolatok csak "külsősökkel" alakultak ki. Ezért nincs bennem féltékenység, tudom, hogy itt nem történik nyomulás, főleg, hogy a lányoknak is van vőlegényük, barátjuk. Viszont azért sem érzem jól magam velük, mert nincs közös témánk. Ők ezer éve ismerik egymást, én 2 éve kerültem be közéjük, semmi közös emlékünk nincs, stb. Ha nincs kedved, ne menj, mert ez végig látszódni fog rajtad, és csak a hangulatot rontod. Szerintem a párod lazán fogja kezelni a nyomulós csajokat, ahogy eddig is, nincs mitől félned. Az pedig, hogy hívott, nem jelent semmit. Engem is minden alkalommal hív a párom, hiába tudja előre, hogy nem fogok elmenni. Udvariatlanság lenne, ha csak bejelentené, hogy ő megy, és rá sem kérdezne, hogy nekem nincs-e kedvem véletlenül. Legalábbis én így gondolom.
2012. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
13:54! Ezzel csak az a gond,hogy másik városban lesz a buli.És 9-10fele kezdődik.Az utolsó vonat 22:40-kor elmegy, a következő meg 06:45-kor jön.Szóval csak pár órát nem tudok ott lenni,mert vagy végig ott vagyok,vagy végig ott vagyok :/. És az is gond még,hogy nem tudok elcseverészni velük,mert a fele társaságot nem is merem a másik fele meg a női banda,aki nem kedvel :).
2012. nov. 10. 14:08
 10/23 A kérdező kommentje:
14:08-as! Hát igazad van. De mindig azon kattog az agyam,hogy mit csinálnak épp,mikor én nem vagyok ott. Ha nem megyek vele is rosszul érzem magam,mindig. Nekem sincs közös témám a társasággal,bár én együtt dolgoztam velük,de mégsem. Szóval nem tudom,mennék is a párom miatt meg nem is,magam miatt.
2012. nov. 10. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!