Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, a párom pedig...

Beteg vagyok, a párom pedig bulizni megy este. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

39 fokos lázam van már 2. napja, alig bírok mozogni és a párom este bulizni megy a haverjaival. Nem élünk együtt, bár már 3 éve együtt vagyunk. Ti mit szólnátok ehhez?

24L


2012. okt. 20. 10:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Mennyire vagy rosszul? Tudsz magadnak vajas kenyeret, meleg teát készíteni? Ha igen, had menjen, legfeljebb kérd meg, hogy időben menjen haza (bár ha nem is éltek együtt, akkor ez is felesleges). Ha nagyon rosszul vagy és nem tudod ellátni magad, beszélj vele, hogy segítségre van szükséged.
2012. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%
Jön még kutyára teherautó! Mit szólnál hozzá, ha te lennél beteg, és én mennék el bulizni?
2012. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Menjen. Ha együtt élnénk, akkor zavarna, de így, hogy mindenki máshol, nem érdekelne. Úgyis alszol, nem? Orvoshoz meg el kellett volna menni, mert 3. nap is lázas maradsz.
2012. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%

Hát attól függ, ha segítségre szorulsz, akkor érthető a kiakadásod,de egyébként ha nem tudna segíteni, ne adj isten láb alatt lenne, akkor miért baj, hogy elmegy?

Csak mert nem vagy jól még neki nem kell rosszul éreznie magát.

2012. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
25%
mikor nem éltünk 1ütt sem mentünk ilyenkor és most sem..sztem nem etikus
2012. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
ha nem éltek együtt akkor végülis mindegy, na meg amúgy is.ha otthon ülne veled attól nem lennél jobban.
2012. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
64%

Kívánj neki jó szórakozást!

Ugyan már, azt várnád, hogy üljön az ágyad mellett és fogja a kezed??

Nő vagyok, de ilyet sosem várnék el a férjemtől.

2012. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne mehetne, ha még csak nem is éltek együtt? Mi is külön helyen lakunk, csak nálunk a párom a betegesebb, így nálunk a helyzet fordítottjára volt példa. Én mentem el vhova éjszakára, amikor ő volt beteg. Egyikünk sem látott ebben kivetnivalót, nyilván előtte-utána beszéltünk, hogy hogy érzi magát, tehát törődtem vele, de attól ő nem gyógyult volna meg előbb, ha én is szobafogságra vagyok ítélve. Úgyhogy szerintem ezen nem igazán érdemes idegeskedned. Pihenj inkább, este meg aludj egy nagyot, és holnap vasalj be rajta egy dupla adag kényeztetést. :) Jobbulást!
2012. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%

Ha amúgy külön jártok szórakozni, akkor menjen, de ha nem, akkor nekem ez rosszul esne.

A többi válaszoló szerintem azt nem érti, hogy neked az esik rosszul, hogy míg te szenvedsz, addig ő bulizik, nekem sem esne jól!

2012. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
23%

Bocsi, de nem értelek!

Ha nem éltek együtt, milyen alapon várod el tőle, hogy akárhova mehet vagy nem mehet. Ha már egyszer "összetéptétek a babaruhát", akkor azt is vállaltátok, hogy attól kezdve mindketten úgy élitek az életeteket, ahogy tudjátok, ahogy akarjátok.

Én sajnálom, hogy beteg vagy, meg tudom, hogy ilyenkor az ember jobban vágyik egy kis odafigyelésre, kényeztetésre, stb. de nehogy már pont attól a személytől várd el, akivel nem olyan rég megegyeztetek abban, hogy köztetek örökre vége mindennek!


Keress magad mellé valaki más "ápolót", barátnőt, édesanyát, tesót, szomszédasszonyt, akárkit, de ne a volt párodat!!!

Mielőbbi gyógyulást kívánok! (És lázasan nyomás vissza az ágyikóba!)

2012. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!