Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan adnátok ezt elő,...

Ti hogyan adnátok ezt elő, hogy ne legyen sértődés? Anyám mindenen megsértődik, mindent személyes "támadásnak" érez.

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapig nem tudtunk találkozni, most itt vagyok náluk. Ő szeretné, ha csak holnap délelőtt mennék el, de én nem tudom, hogy lenne jó, mert az örökölt házam eladó, és holnap jönnek az érdeklődők. (nem mintha nem tudnék hazaérni, de anyám nem fogja elhinni, hogy ott leszek) Már tegnap menni akartam, de a barátomon látszott, hogy még szívesen lenne velem, és az az igazság, hogy nekem is jó hogy most nyugodtabban együtt lehetünk. Mit csináljak? Felhívjam anyámat, hogy csak holnap reggel megyek, vagy induljak el a legközelebbi busszal? Ti mit tennétek a helyemben? 18/L

2012. nov. 10. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

megkérném a barátomat,hogy kísérjen haza és maradjon nálam éjszakára

22/N

2012. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 órányira lakunk egymástól, és mi most anyámmal a nagybátyámnál egy 28 négyzetméteres lakásban, mert az öreg beteg lett és nem lehet egyedül hagyni...Nincs is nagyon hely most ott. Már tényleg nem tudom, mit tegyek, a jön egy busz kb. 30 perc múlva, és már kezdek remegni az idegtől..
2012. nov. 10. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha te tudod, hogy odaérsz akkor mi a probléma?

Nehogy már azért mert a saját anyád nem bízik benned előbb menj haza ha nem akarsz.

2012. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anya holnap megyek. Ennyire ne légy már életképtelen, ne is haragudj. Odaérsz holnap? Akkor mi a bajod? Anyád meg pampogjon akkor, holnap mondhatod neki, hogy ezért kellett a felhajtás anyukám...
2012. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na megvolt a telefonbeszélgetés, mondtam anyámnak, hogy belázasodtam, (meg vagyok fázva) elkezdett ordítani, hogy "az isten b@sszon meg, akkor haza se gyere!", de mindegy, holnap csak délben jönnek nézni a házat, úgyhogy addigra simán haza tudok érni, csak most 3 hétig én leszek a mocsok...
2012. nov. 10. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De anyádnak mentális baja van vagy micsoda? MErt épeszű ember nem viselkedik így...
2012. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!