Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Összevesztem anyuékkal, mert halasztottam egyetemen. Erre ők azonnal kidobtak otthonról és egy fillért sem kapok tőlük! Megértem teljes mértékben, csak így semmihez nem tudok kezdeni! Nincs hol laknom, nincs miből kaját vennem és követelnek tőlem vissza több mint 1 000 000ft-ot, amiért 2évet szerintük feleslegesen jártam egyetemre, ennyibe szerintük benne volt a kolesz, meg az utazás:( Kajára akkor is magamnak kerestem a pénzt... Most is dolgozom, de ez az első hónap ezen a munkahelyen és még 3hét amíg lesz fizum, most pedig már buszra sincs pénzem, hogy bejárjak. Fáj a fogam is, de fogorvoshoz sem tudok elmenni, mert ugye pénzhiány és már ennem sincs nagyon mit:( Szerintetek mihez kéne kezdenem?:(

2012. nov. 10. 19:45
1 2
 1/13 Pendulum92 ***** válasza:
73%
miért halasztottál?
2012. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérj rokontartást.
2012. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Barátom elhagyott 6év után és nagyon megviselt, így ezt jobbnak láttam, mivel tanulni sem tudtam.
2012. nov. 10. 19:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most jelen pillanatban hol vagy? Honnan internetezel? Mert ha ismerősnél vagy barátnál akkor kérd meg hogy fizetésig maradhass. Vagy esetleg más rokon? Nagyszülők? Nagynéni?? valaki??

A szüleid bár elég drasztikusak voltak, de simán megtehetik azt amit megtettek. Úgy látszik ők arra építettek hogy a gyermekükből diplomás ember lesz. Mivel otthagytad az egyetemet, így elfordultak tőled.

Anyaként (20 éves a fiam,és ő is most hagyta ott a sulit, hogy dolgozhasson) nekem furcsa, hogy egyik-napról a másikra kidobjam a gyerekemet..

De hát nem vagyunk egyformák

2012. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rokon tartást nem tudsz kérni, mert

1. nem vagy tanuló

2. dolgozol.


Egyébként nagy butaságra vall hogy egy szakítás miatt, egy pasas miatt dobod el azt amiért 2 éven át megdolgoztál..Az egyetemet.. Így valahol érthető a szüleid kiakadása, bár elég kemény lépésre szánták el magukat. Van egy olyan érzésem hogy ez azért van hogy nehéz helyzetbe hozzanak, és hogy felfogd ésszel, ha nem mész vissza az egyetemre képtelen leszel boldogulni..

Abban is biztos vagyok, hogyha visszamész a szülőkhöz, hogy újra egyetemista lettél akkor minden rendben lesz újra.

2012. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Szedd össze magad, a volt barátod nem ér annyit,hogy tönkreb@szd az életed.
2012. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kerestem egy munkásszállót, a maradék spórolt pénzemből ki tudtam fizetni egy hónapot, itt van wifi. Rokonaim nagyon messze vannak és ha oda mennék, tuti egy darabig nem találnék munkát, nincs ott nagyon munkalehetőség:/
2012. nov. 10. 20:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen be fogom fejezni az egyetemet, de úgy éreztem szükségem van erre a szünetre! Ha ott maradtam volna, akkor lehet kidobnak ők, mert tényleg képtelen voltam koncentrálni a tananyagra...
2012. nov. 10. 20:03
 9/13 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza tanulni, és mondd a szüleidnek, hogy hülye voltál.
2012. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az szüleid ostobák! Nem értenek meg! Nem ez lett volna a megoldás, hogy kidobnak, hanem hogy biztassanak, hogy addig dolgozz, amíg a suli nem kezdődik jövőre! Ja és lehetőleg olyan munkát szerezz ami a tanulmányaidhoz jó is!
2012. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!