Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom a rokonaim nagy...

Miért utálom a rokonaim nagy részét?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy utálom, nem szeretem őket. 5-6 olyan van akiről nem tudok rosszat mondani (szüleim, nagyszülők, tesóm) de ennyi. Az unokatesóimat nem szeretem, a keresztanyámat megint nem stb. A suliban is alig tudtam kijönni valakivel, mindenkiben a rosszat látom meg...Sokszor irigy is vagyok rájuk hogy nekik van párjuk, gyerekük, munkájuk ilyesmi. Ezen hogy változtassak?
2012. nov. 10. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem törődöm velük, ennyi az egész.
2012. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Csinálj olyan dolgokat, amikben te is jó vagy és sikereket érsz el. Ha vannak sikerek az életedben, akkor nem fogod elirigyelni másokét.

Bővítsd az ismereteidet, hogy minél több témában legyél kompetens, sokkal egyszerűbb így értelmes beszélgetéseket nyitni. Hátha találsz így közös pontot/érdeklődési kört másokkal.

2012. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de megértelek! Írigy vagy, de tesznek is érte, hogy az legyél. Minden rokonnak csodálatos párja van. Zseni gyerekei..Egy-két keresetlen megjegyzés: mikor mész férjhez, vénlány maradsz, biológiai órád, stb. Festik magukat..

Egy lehetőség van. Minél ritkábban találkozni a nem szeretem rokonokkal.

Én is így tettem..Minden találkozás után rosszul éreztem magam a sok "csodálatos" embertől irigy lettem, és kisebbségi érzésem lett. Kell ez nekem ? NEM.

2012. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!