Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szülőknek,...

Hogy mondjam el a szülőknek, hogy ne fűtésenek 25-26 fokra? Megpusztulunk a nagy melegben

Figyelt kérdés
anya mindig fázik,ezért úgy betüzelnek. az én szobámban (13m2) három radiator is van,és csak az egyiket lehet lezárni
2012. nov. 11. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked marad otthonra a rövidnadrág-póló és szellőztess sokat. Azért annyira a 25 foktól sem kell meggyulladni, persze utána a -10 fokba kimenni szívás =/
2012. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem fogyizik az anyud? Amikor valaki nem táplálkozik jól, akkor fázhat, vagy nem eszik meleg ételt.
2012. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van. Ha egyszer befűtenek, akkor tuti szauna...

Mindenki fázik, majdmegfagy. Hiába mondom hogy ne tegyünk már fát fel, nem kell ekkora fokra begyújtani....Mintha a falnak beszélnék...Én is kifelé fűtök, különben idepörkölődök.

2012. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

De Emberek!

Én vagyok ennyire maradi vagy nem a szokványos helyiségenként a 3 darab radiátor???


Ha van pénzük rá, valószínűleg megdolgoznak ezért, ha megdolgoznak érte, lehet, hogy meg is érdemlik.

Én aláírom, hogy neked ez nem jó így, de ha szóltál nekik, hogy meleged van ennyi foknál és nem változtattak, nem haragudhatnak, ha olykor kinyitod az ablakod szellőztetni.


Arra meg, hogy máshol meg nincs fűtés az anyagiak miatt, ez jogos, de sajnos máshol ételre sincs, akkor ne együnk?


Tudom, hogy most lepontoznak, de attól, hogy annyi fokra van tekerve, lehet, hogy rossz a szigetelés, bármi!

2012. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
És ablakod van? Mert akkor probléma megoldva.
2012. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
1st world problems
2012. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

nem értem az utálkozó válaszokat.pl másodiknak üzenem,dolgoznak a szüleim,rendesen a pénzükért.

de nem tudom ki hogy van vele,neha azért itthon is vagyunk

2012. nov. 11. 18:29
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is 26-27 fok szokott lenni. Gázkazán van, és termosztát, ennyire van állítva egész télen. Nem szeretünk beöltözni, és így rövidnadrágban és trikóban lehetek itthon egész télen, zokni nélkül, mert padlófűtés van, mindig meleg a padló. Szoktam szellőztetni, de csak rövid ideig, nem engedem ki nagyon a meleget, de azért legyen bent friss levegő. Neked is ennyit tudok javasolni, nyisd ki az ablakot. Ahányszor ők visszacsukják, te annyiszor nyisd ki és kész. Egyszer majd megunják.
2012. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én tuti meghalnék azért 26 fokban. Bőven elég még nekem is a 22 fok nappal, pedig én tényleg nagy fagyosszent vagyok. Éjszakára mindig leveszem a fűtést úgy 19 fokra és jól betakarózom. Anyukád nem szokott szívbajt kapni a fűtésszámlától? Tiszta pazarlás egyébként amit csinálnak...
2012. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nyisd ki az ablakot, ha meleged van.

Mi meg nem is fűtünk, a szomszédéknál cserépkályha van, nálunk 2 gáz konvektor, a cserépkályhájuk 19-21 fokon tartja a mi lakásunkat télen is (40 nm), náluk meg van vagy 30 fok :)

2012. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!