Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A zene el tud vadítani egy...

A zene el tud vadítani egy gyereket a családtól?

Figyelt kérdés
nem kis gyerekről hanem egy 19 éves firól van szó,amióta rap zenét hallgat teljesen kifordult magából,család ellenes rondán beszélő,közönséges,el kezdett cigizni,rondán beszél velem is,ideges ingerült ha bármiért szólok,van saját példátok ilyenre?van aki átélte ugyanezt?
2012. nov. 11. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
A zene, simán tönkre teszi az életet.
2012. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem a zene hanem a hozzá kapcsolódó társaság vagy eszme tudja megváltoztatni az embert
2012. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
el sem tudja képzelni hogy másnak is igaza lehet,nem is érti mi a baj vele,egész nap bömböl a rap zene életmódja is olyan,úgy beszél,úgy áll mindenkihez.ennyi idősen én már őt szoptattam,felesőégtudatom volt,ő meg iszonyat gyerekes,de ő maga felnőttnek mondja magát,a tetteiért a felelősséget nem vállalja,ő sose csinál semmi rosszat.mintha nem is ezen a bolygón élne.
2012. nov. 11. 18:28
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Én nem gondolom, hogy a zene.

Bár nem hallgatok rap zenét, de amit véletlen pár alkalommal hallottam, nem volt sem családellenes, sem rossz. Inkább tanító!

De lehet, hogy tévedek, akkor elnézést, mert valóban nem hallgatok ilyeneket. csak ebből a pár példából tudtam kiindulni.


Szerintem ez inkább a társaság, a világnézet.

Apuka most szorítsa meg, ha még megtudja valahogy!

2012. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
féltem őt de ugyanakkor már nem gyerek.dolgozik,de azt a pénzt amit én kérek tőle oda adja, a többit elkölti cd-re reppes ruhákra,30-ezres reppes cipőkre.megáll az eszem.
2012. nov. 11. 18:30
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, hogy ezt kérdezem.

De semmi drog nem lehet a dologban?

2012. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

De ha besegít nektek, amiért ott él, a többit miért ne költhetné magára?

Nyilván nem rég óta van fizetése, ízlelgeti, élvezi.

Ezzel semmi baj nem volna egyelőre szerintem.

2012. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért paraszt mert rap zenét hallgat hanem fordítva. Az ember olyan zenéket hallgat (általában) amivel azonosulni tud. Csak azért senkiből nem lesz egy bunkó paraszt, mert elkezd rapet hallgatni.
2012. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nincs apuka,elváltam,a nevelőapját simán elhajtja, az apját meg lerázza,hagyja őt békén szálljon le róla.idén 3* beszéltek,pedig közel lakik.jóban vagyunk,nincs veszekedés,itthon is minden rendben van.csak miatta van a feszültség.
2012. nov. 11. 18:32
 10/22 A kérdező kommentje:
nem most kezdett el dolgozni,és igen én is pont ezért nem szóltam neki,az első fizetéseit és a mai napig mindet ilyenre költi,amíg van,aztán hónap végén tőlem kér persze.tetoválás 50 ezer stb,cigi.picit félre is kéne tenni,nem sokat de havonta 5-10 ezret,mert kell jogsi,kell még tanulnia is,az is pénzbe kerül stb.a drogra már én is gondoltam,mert a dühkitörései félelmetesek,sose volt ilyen,de állítása szerint nem él vele.nem is találtam.
2012. nov. 11. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!