Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A zene el tud vadítani egy...

A zene el tud vadítani egy gyereket a családtól?

Figyelt kérdés
nem kis gyerekről hanem egy 19 éves firól van szó,amióta rap zenét hallgat teljesen kifordult magából,család ellenes rondán beszélő,közönséges,el kezdett cigizni,rondán beszél velem is,ideges ingerült ha bármiért szólok,van saját példátok ilyenre?van aki átélte ugyanezt?
2012. nov. 11. 18:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mikor serdülő voltam a szüleim és köztünk volt egy hallgatólagos megállapodás. Hangosan csak akkor hallgattunk zenét, (tesóm és én), ha ők nem voltak otthon, egyébként csak halkan, és cserébe ők is akkor dübörögtették a kedvenceiket. Ugyanis mi ki nem állhattuk a kedvenc zenéiket, de ők se a mienket. És nagyon bevált. Ha együtt volt a család olyan zene ment, amit mindnyájan elviseltünk. Próbáld ki, hogy olyan zenét dübörögtetsz, amit ő ki nem állhat. Hisz jogod van. Hátha a görbe tükör használ.
2012. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden hozzászólást, de én úgy gondolom nem a zene miatt van ez, hanem a társasága befolyásolja a viselkedését. Vagy van valami gondja amiről nem beszél, de ilyen formában adja ki a feszültséget csak nem biztos, hogy jól csinálja. Nem tudom a családi légkör előtte milyen volt, lehet hogy az is befolyásolta hogy ebbe az irányba fordult, de külső hatás rátett. Vele kéne beszélni erről amikor higgadtabb, hogy hogy van, milyenek a barátai, milyen körben mozog, van e gondja, miért ingerült folyton...

Én csak annyit tudok, akkor lázadtam amikor bajom volt. Persze nem öltött ilyen méreteket, családban vita sosem a zene hatás miatt volt, hanem mert nem éreztem jól magam, mindig kívülállónak érzem magam, jobb korszakaimban halványul ez az érzés.

De egy biztos, nem a zene az ok... az csak egy közlési forma.

2012. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!