Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek szeretik egymást?...

A szüleitek szeretik egymást? Jó a házasságuk?

Figyelt kérdés
Nekem a szüleim gyakran összevesztek, de tudom hogy szerették egymást (már nem él egyikőjük sem). És hiába voltak veszekedések, jó visszagondolnom arra hogy apám nem csalta meg anyut (sok ilyen van a környezetemben) érződött hogy szeretik egymást, jó volt így élni.
2012. nov. 12. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szeretik egymást :)
2012. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Hát poénos akartam lenni a válasszal, de amikor végigolvastam ...


De leírom, hogy anyám még most is szereti apámat, pedig lassan 17 éve halt meg szegény. Állandóan a temetőbe jár és ott hangosan beszél hozzá. Nem emlékszem, hogy rendszeres lett volna náluk a veszekedés. teljes volt az egyetértés közöttük, inkább apai nagyapám volt a vitázó.


Én már nem tudom megállni, hogy olyan egyetértésben és nyugalomban neveljem a gyermekeimet, mint ők. Gyakrabban veszekedünk, mint a szüleim, aminek sajnos sok köze van a mai gazdasági helyzethez is. De szeretjük egymást és a 3 gyermekünket.


43F

2012. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem, elváltak évekkel ezelőtt, de amíg együtt voltak se szerették egymást. Apám csak azért vette el anyámat, mert jöttem én, és akkoriban még ez így volt szokás. De borzasztó volt a házasságuk, csak veszekedésből állt az egész.

Amióta elváltak, apukám boldog, megtalálta a hozzá való párt, és ezt nagyon jó látni!

2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nagyon. Számomra ez a mérce, ezért nem lesz soha pasim.
2012. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem!

El is váltak.

2012. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Enyémek sokat veszekedtek, sokszor miattam, sokszor más miatt, de szerintem mióta eljöttem és kettecskén vannak olyanok, mint a friss házasok, építkeznek meg minden!
2012. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Elváltak...
2012. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%

Igen, szeretik a mai napig.


Csak az tudja mekkora csoda ez, aki teljes családban nevelkedett, vagy nevelkedik. Amikor reggelente mindkét szülőd ott ül a konyhában, mikor felkelsz, közösen mentek nyaralni, mindketten mosolyognak rád és egymásra.

A szívem szakad meg a csonka családban élő gyerekekért.

2012. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom,hogy szeretik e egymást.Szerintem érdekből vannak együtt.Vagyis anyám biztos szereti apámat,de fordítva ez sajnos nem így van,így egy nagy vergődés az egész házasságuk.
2012. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretik egymást, de együtt élnek. Ez szerintem rosszabb, mint a pokol. Soha, egyetlen hangos szó nem volt, de rámentek az idegeim.
2012. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!