Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Azt gondolom,eléggé meggyötört az elmúlt néhány év.Bizonytalanná,instabillá váltam érzelmileg és idegileg egyaránt.Emiatt kérdezlek benneteket.

Normális,hogy a párom titkolózik előttem?Folyton fórumozik valakikkel,valamiről,vagy ki tudja mit csinál a neten.

Eléggé megvisel ez az állapot.

Beszélni nem hajlandó,csak kiabál,ha kérdezem.

Jól érzem,hogy valakije van?


2012. nov. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém...ez valóban gyanús . Semmi nem biztos és azt sem tudni mennyire "agyalod ki" a kérdésekkel, hiszen lehet rémeket látsz ! Szerintem először is nyugodj meg, koncentrálj magadra és ha már stabilabb a lelkiállapotod, akkor nézz a körmére (kezdetben csak gyanútlanul)
2012. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy rossz köztetek a kommunikáció. Ha már ordibál veled, akkor úgy tűnik, hogy nem vesz túl sokba, és elképzelhető, hogy másokkal is ismerkedik.


Ha történt valami az életedben, ami miatt feszült vagy, és ez a kapcsolatotokra is rányomta a bélyegét, emiatt lehet elkezdett kifele kacsintani a kapcsolatból, de ez akkor sem elfogadható.


Meg kell beszélnetek, tisztáznotok, rendesen meg kell beszélnetek a dolgokat. Ha nem tudjátok, és a párod nem akarja veled ezt megbeszélni, akkor látható, hogy neki ez nem fontos. Ekkor nincs értelme már a kapcsolatnak.

2012. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet ,hogy csak kicsit flörtöl az még nem baj,csak nem legyen komoly a dolog. Ezt ,ha így elmondod neki,hogy téged ez nem zavar amíg csak játszik,akkor talán a feszültség sem lesz ekkora.
2012. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is fórumozok több helyen is, olyan témákban, ami érdekel, de semmi flörtölés vagy hasonló. Szigorúan az általam érdekelt dolgok a témák tárgyai. Pl. fotózás, állatok, számítástechnika, stb. A párom nem faggatózik, megbízik bennem, de nincs is oka beképzelni semmit. Mindenkinek van magán szférája, engem is idegesítene, ha a párom mindenre kíváncsi lenne, amit a neten "ügyködök". Igaz, Ő tudja, hogy fórumozok itt-ott, de nem foglalkozik vele.

Szóval ennyiből nem kellene kikövetkeztetni, amit a kérdésben leírtál, hogy van valakije.

2012. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:46-os vagyok.

Én is szoktam szélhámoskodni a netten,kicsit unatkozom és böngészgetek.Attól még imádom a férjem és soha nem csaltam meg.Ami még fontos ,tud róla: Soha nem törölöm az előzményeket!

2012. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fórumoztam én is,volt idő mikor chateltem is.A férjem annyit tudott hogy fórum és chat ennél többet nem.Nem kérdezgette kinek mit irok stb.


Ő is órákat ül a gép előtt és foggalmam sincs mit csinál,én a másik szobában tv zek.


Mi nem ellenőrizgetjük egymást.Ha félrejárna azt amúgy is ugy tenné hogy ne jöjjek rá ebben biztos vagyok.

2012. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik haveroméknál is ez volt. Látszólag jól megvoltak, de a csaja cseten megismerkedett pasikkal, és ki tudja hánnyal csalta meg 3 év alatt. Csettalálkozókra is eljárogatott titokban. Ha titkolja kikkel beszél az gyanús...
2012. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!