Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotok összeköltözne a párjával, de bizonyos okok miatt úgy döntene, hogy rövid időn belül visszaköltözik a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
Ez velem történt meg sajnos 3 éve. Nagy volt a szerelem,minden szép volt,egy év után megbeszéltük,hogy abban a városban keresünk albérletet,ahol ő lakik. Találtunk egy szép és olcsó kis lakást. Én magam mögött hagytam mindent lényegében és az első nap,mikor összeköltöztünk,különleges vacsorával vártam,gyertyafény stb. De az ő aznap esti meglepetése nekem az volt,hogy megvallotta,hogy előtte nap megcsalt,meg megrémült az elkötelezettségtől (pedig ő kérte,hogy költözzünk össze) így egy régről ismert lányhoz ment beszélgetni,de szex lett a vége. Bennem egy világ dőlt össze.Bár nagy huza-vona után átbeszéltük és próbáltam megbocsájtani neki,amit tett,de nem elfelejteni nem tudtam.És szépen lassan el is hidegültünk egymástól.Így hazaköltöztem. De a nagymamám és anyukám bátyja akkor is és azóta is heti szinten felhozzák a témát,hogy ők biztos nem engedtek volna haza anyuék helyében,ha már egyszer elköltöztem,akkor viseljem az ezzel járó dolgokat. Hát én sem így terveztem és talán ma is együtt lennék az exemmel (akivel azóta is beszélünk,mert nem haraggal váltunk el),ha nem csal meg.De azt gondolom,ez nem az én hibám volt,mért nem lépnek már túl ezen és egyáltalán mi közük van hozzá?
2012. nov. 15. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Végülis az a fontos, hogy a szüleid mit gondolnak, hisz hozzájuk mentél vissza.


Benne lehet még a pakliban a hazaköltözés. Sose lehet tudni.

2012. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Normális családban a szülői ház mindig az otthonod marad, bármikor visszamehetsz. Én 15 év után költöztem vissza, de addig is rendszeresen hazajártam, a szobám gyerekkorom óta változatlanul megvan. Nekem inkább az olyan emberek nem szimpatikusak, akik amint kiköltözött a gyerekük, már alakítják is át a lakást úgy, hogy abban többé nincsen helye.
2012. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát igen.Tényleg azzal kéne foglalkoznom,hogy a szüleim normálisan állnak álltak a dologhoz. Nekem is van ismerősöm,aki alig jött el otthonról,már albérlő volt a szobájában.
2012. nov. 15. 18:35
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert régimódiak, és piszkálja a csőrüket, hogy most már a nők önállóak, nem az van, hogy hozzámennek valakihez, aztán botrány van, ha elválnak, mindegy, mit csinál a férj. Aljas egy népség lehet.
2012. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem én sem. 1 év járás az pont optimális összebútorozás előtt.

Más lenne a dolog ha 1-3 hónap után akartatok volna összeköltözni. Szerintem tényleg csak irigyek.

"Lakva ismerszik meg az ember." Ez nem jött be nektek. Na bumm. Még is mit kellet volna tenned? "Cakazértis" alapon ottmaradni? Büszkeségből? Mert "márpedig én felnőttem"? Vagy esetleg évekig jegyben jári, aztán esküvő után költözni. Ahonnan még nehezebb szabadulni?

Örülj anyukádéknak. A többiekkel meg próbálj ne foglalkozni.


Mikor én költöztem el otthonról, egyik tesóm becuccolt a szobámba. 6 hónap mulva, mikor úgy mentünk látogatóba, h akkor ott is alszunk, tesóm döbbenten kérdezte: Itt alszotok? És hol fogtok aludni?

Fel sem merült benne egy pillanatra sem, h arra a 2 élyszakára mindenki a régi helyére megy.

Nem vagy egyedül. Vannak még hasonlóan fura emberek. :-)

2012. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Semmi közük hozzá.

Normális családokban a szülői ház mindig nyitva áll (meg hát fordítva is, a szülő is bármikor a gyerekeihez fordulhat, ha baj van).

A nagymamád meg a nagybátyád egyszerűen régimódi, ne foglalkozz velük. Egy időben még az is megtörténhetett, hogy visszazavarták a leányzót akkor is, ha a kedves férje félig agyonverte, mondván, hogy viselkedjen jól, mert az már az ő élete.

2012. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

23:31-es! Hát számomra is rejtély,mért egy év után,mért akkor mikor már meg volt az albérlet is. Nem tudom,talán lehet,tényleg beijedt,ki tudja,nem látok bele a mai napig,pedig lassan 25 leszek a pasik agyába :).Mondjuk a legdurvább az volt a dologban,hogy együtt éltünk végülis fél évig,mert azt tartom,hogy egyszer ha valaki megbotlik,hát Istenem,előfordul sokunkkal (ez persze a verekedésre nem érvényes nálam),én is csináltam már hülyeséget életemben,na aztán jött egy volt évfolyamtárs és még az exem volt a féltékeny.Tényleg van abban valami,hogy az csinálja a feszültséget,akinek vaj van a füle mögött.

Azóta a csajszi,akivel megcsalt,már férjhez ment,zárójel bezárva. Csak nagyanyámék olyan bosszantóak,mikor nálunk van a párom és előhozakodnak ezzel,ha épp ők is nálunk vannak. Hozzátenném,nagybátyám 45 évesen költözött vissza a mamámhoz,szóval "lukból a gödör" tipikus példája.

2012. nov. 16. 01:31
 18/23 anonim ***** válasza:
Beijedt? és ezt miért nem veled közölte? Egy puhány valaki aki egy másik nő szoknyája alá bújt a felelősség alól. Ezt nevezem én Nyúlbélának Jobb, hogy ott hagytad. Az ilyen egész életében menekülni fog a felelősség elől. Örülj neki, hogy megszabadultál tőlle. Na és még ráadásul disznó is, mert nem elég, hogy megcsalt, még ekkora felelősséget se tudott elviselni, rád lőcsölte. Szenvedj te és ne az ő lelkiismerete szenvedjen csorbát. Pfúj
2012. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy haza költöztél az a csak a te dolgod, se a nagyanyád, se főleg a nagybátyádra nem tartozik. Mond meg nekik hogy nem az ő dolguk, és semmi közük hozzá, és ne érintkezz velük.A szüleidnek mind a gyerekük leszel, és bármikor visszamehetsz a szülői házba. Csak a rossz szülő nem fogadja vissza a gyerekét 1 ilyen csalódás után.
2012. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg úgy tűnik,nm én látom rosszul a dolgokat...
2012. nov. 24. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!