Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotok összeköltözne a párjával, de bizonyos okok miatt úgy döntene, hogy rövid időn belül visszaköltözik a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
Ez velem történt meg sajnos 3 éve. Nagy volt a szerelem,minden szép volt,egy év után megbeszéltük,hogy abban a városban keresünk albérletet,ahol ő lakik. Találtunk egy szép és olcsó kis lakást. Én magam mögött hagytam mindent lényegében és az első nap,mikor összeköltöztünk,különleges vacsorával vártam,gyertyafény stb. De az ő aznap esti meglepetése nekem az volt,hogy megvallotta,hogy előtte nap megcsalt,meg megrémült az elkötelezettségtől (pedig ő kérte,hogy költözzünk össze) így egy régről ismert lányhoz ment beszélgetni,de szex lett a vége. Bennem egy világ dőlt össze.Bár nagy huza-vona után átbeszéltük és próbáltam megbocsájtani neki,amit tett,de nem elfelejteni nem tudtam.És szépen lassan el is hidegültünk egymástól.Így hazaköltöztem. De a nagymamám és anyukám bátyja akkor is és azóta is heti szinten felhozzák a témát,hogy ők biztos nem engedtek volna haza anyuék helyében,ha már egyszer elköltöztem,akkor viseljem az ezzel járó dolgokat. Hát én sem így terveztem és talán ma is együtt lennék az exemmel (akivel azóta is beszélünk,mert nem haraggal váltunk el),ha nem csal meg.De azt gondolom,ez nem az én hibám volt,mért nem lépnek már túl ezen és egyáltalán mi közük van hozzá?
2012. nov. 15. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nálunk pár napja került sor a szétbútorozásra (vagy is szakításra), így még friss élményekkel állhatok elő. Meg sem fordult a fejemben, amit mondtál. Szerintem normális családban nincs ilyen!

Én a könnyeimet nyelve, türtőztetve magamat hívtam fel édesanyámat, hogy hazaköltözhetek-e, amikor végleg elszakadt a cérna és azonnal menni akartam. Mindegy hova, csak el onnan. Még majdnem hogy letolt, hogy még is hogy kérdezhetek ilyeneket, persze hogy költözhetek. Körbeugrál, 10 percenként rám néz, hogy kérek-e valamit, jól vagyok-e. Nem tudom neki megmagyarázni, hogy nem készülök felakasztani magamat, nyugi na... :) Tegnap a nagyimmal is "megtelefonálta" a történteket, ő is aggódott, kérdezősködött a hogylétemről. Szóba sem jött, hogy gáz lenne, hogy hazaköltöztem, te jó ég.

Persze természetesnek tartom, hogy önálló keresettel rendelkezvén beleadok itthon a költségekbe, ebből nem lehet gond, pedig ezt sem akarják anyuék elfogadni.

Nekem sem lenne kérdés, hogyha a szüleim, vagy nagyszüleim "bajba" kerülnek, akkor bármikor nyitva áll előttük az ajtóm és ha ismét elköltöznék, netán már végleg, akkor is tudatni fogom velük, hogy rám mindig számíthatnak. Én egyszerűen így nőttem fel, ilyen családban és ugyan rákérdeztem haza jöhetek-e a lelkem mélyén tudtam mi lesz a válasz. :)

2012. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Jajj Utolsó,sajnálom,bármi is történt de hidd el,minden okkal történik. És boldog lehetsz,hogy ilyen családod van :)!
2012. nov. 24. 23:35
 23/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Ami a családomat illeti, boldog is vagyok, igen! :)
2012. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!