Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én árvaként élek . És a mamám...

Rami6666 kérdése:

Én árvaként élek . És a mamám lelkileg összetört. Mért jó neki ez? Mért kell elrontani az életem mert így milyen ember lesz belőlem.

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Részletesebben is kifejthetnéd, így elég nehéz írni.
2012. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Max félárva lehetsz, de nem kötekedni akarok.


Másik: Ezt se vedd bántásnak, nem azért írom. Hanem hogy elgondolkodj rajta. Ha már ide tudsz irogatni olyan kicsi nem lehetsz. Lehet mindig mást hibáztatni, szülőket, párt, szomszédot.. akárkit, de maradjunk nálad, mivel még fiatal vagy. Hibáztathatod anyukádat, csak semmi értelme nincs. Nem azt mondom ezzel hogy nem hibás sok mindenben, mert lehet. De ettől neked még nem lesz jobb. Nem leszel boldogabb. Nem leszel kiegyensúlyozottabb. Próbáld meg úgy élni az életed, hogy jobb legyél. Ezért csak te felelsz, nem anyukád. Persze jobb egy biztos, normális családi háttér, de nem mindenkinek jutott. Nekem sem. Én is keseregtem gyerekkoromban, irigykedtem másokra, utáltam a szüleimet. Nem lett jobb, csak rosszabb. Voltak céljaim, vágyaim, tettem értük. Normális barátokat kerestem, hobbit, tanultam, dolgoztam már 16 évesen is alkalmanként, összegyűjtöttem egy kis pénzt, 18 évesen elköltöztem, levelezőre mentem, normálisan dolgozni kezdtem egy gyárban. Nem volt leányálom, de nem tudtam mit csinálni vagy maradok az idióta szüleimmel vagy lépek és van esélyem egy normális életre. És lett egy normális életem. Most sem egyszerű vagy tökéletes az életem, de azon vagyok hogy normális életet biztosítsak a gyerekemnek, ami nekem nem jutott.

2012. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második: sokan a nagymamájukat hívják mamának.
2012. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másodig vagyok. Igaz, bocs, nem tudom miért értettem félre.

De a többi ugyanúgy él amit írtam

2012. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rami, már megint te? Mi ez a rengeteg értelmetlen kérdés tőled?!
2012. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, Én teljes Árva vagy amm. 16 éve apám meghalt mielőtt megszülettem Anyukám meg 15 éve.. És Bár van 1 barátom :) de én nem tudok jobb lenni már :D Mondjuk elfogadom hogy szigorú de ennyire nem kéne
2012. nov. 16. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Elnézést de nem jön le, hogy ki a mama.

A barátod meg kihasználja hogy totál árva vagy.

Az árváknak nagyon nehéz, sajnálom. Vannak azonban nőket segítő szervezetek próbálj interneten kutakodni, googgle ban és talán találsz segítséget, hogy önállóbb légy és barátokra találj.

2013. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia. :)



25


És ímé egy törvénytudó felkele, kísértvén őt, és mondván: Mester, mit cselekedjem, hogy az örök életet vehessem?


26


Ő pedig monda annak: A törvényben mi van megírva? mint olvasod?


27


Az pedig felelvén, monda: Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből és teljes lelkedből és minden erődből és teljes elmédből; és a te felebarátodat, mint magadat.


28


Monda pedig annak: Jól felelél; ezt cselekedd, és élsz. (Lukács 10:25-28)



A Tízparancsolat:



2


Én, az Úr, vagyok a te Istened, aki kihoztalak téged Égyiptomnak földéről, a szolgálat házából.


3


Ne legyenek néked idegen isteneid én előttem.


4


Ne csinálj magadnak faragott képet, és semmi hasonlót azokhoz, amelyek fenn az égben, vagy amelyek alant a földön, vagy amelyek a vizekben a föld alatt vannak.


5


Ne imádd és ne tiszteld azokat; mert én, az Úr a te Istened, féltőn-szerető Isten vagyok, aki megbüntetem az atyák vétkét a fiakban, harmad és negyediziglen, akik engem gyűlölnek.


6


De irgalmasságot cselekszem ezeriziglen azokkal, akik engem szeretnek, és az én parancsolatimat megtartják.


7


Az Úrnak a te Istenednek nevét hiába fel ne vedd; mert nem hagyja azt az Úr büntetés nélkül, aki az ő nevét hiába felveszi.


8


Megemlékezzél a szombatnapról, hogy megszenteljed azt.


9


Hat napon át munkálkodjál, és végezd minden dolgodat;


10


De a hetedik nap az Úrnak a te Istenednek szombatja: semmi dolgot se tégy azon se magad, se fiad, se leányod, se szolgád, se szolgálóleányod, se barmod, se jövevényed, aki a te kapuidon belől van;


11


Mert hat napon teremté az Úr az eget és a földet, a tengert és mindent, ami azokban van, a hetedik napon pedig megnyugovék. Azért megáldá az Úr a szombat napját, és megszentelé azt.


12


Tiszteld atyádat és anyádat, hogy hosszú ideig élj azon a földön, amelyet az Úr a te Istened ád te néked.


13


Ne ölj.


14


Ne paráználkodjál.


15


Ne lopj.


16


Ne tégy a te felebarátod ellen hamis tanúbizonyságot.


17


Ne kívánd a te felebarátodnak házát. Ne kívánd a te felebarátodnak feleségét, se szolgáját, se szolgálóleányát, se ökrét, se szamarát, és semmit, ami a te felebarátodé. (II. Mózes 20:2-17)



Új parancsolatot adok néktek, hogy egymást szeressétek; amint én szerettelek titeket, úgy szeressétek ti is egymást. (János 13:34)

2020. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!