Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lelkileg beteg egy ember,...

Ha lelkileg beteg egy ember, azt hogy gyógyítják?

Figyelt kérdés

én már úgy érzem, hogy ez nálam ez több mint lelki betegség.

Súlyos depressziós vagyok. Magamat nem tudom elfogadni.

Minden méretem kicsi. Nem férfi méretem van.

Magasság, Pénisz.


Ezek miatt olyan lelki, mentális beteg lettem, hogy nem tudok kijönni ebből. Már minden megfordult a fejembe, hogy

talán az lenen a megoldás...

és minden nap ezen rágom magam, reggeltől-estig.


2012. aug. 14. 13:30
 1/10 anonim válasza:
El kell fogadnod magadat olyannak amilyenvagyn, így kell boldognak lenni.
2012. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem a méretitől lesz férfi a férfi. ismerek pl olyan srácot, aki szintén nem magas(tőlem magasabb egy fejjel, de én is csak 153 cm vagyok) és szintén nem büszkélkedhet 20 cm-s pénisz mérettel(kb feleakkora) és mégis elégedett(nek tűnik) magával. Szóval minden agyban dől el.
2012. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok...
2012. aug. 14. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
tragédia.
2012. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
csomó alacsony ember van aki tök jófej, barátságos, jó humorú. talán nem leszel a "nagy férfi állat" de úgyis van már abból elég. nem attól leszel boldog, ha az leszel, ami nem lehetsz, hanem attól, ha megtalálod a helyed a világban. ha nem nagy férfinak születtél, lehet hogy nagy embernek születtél. neked is megvannak a saját lehetőségeid.
2012. aug. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerek valakit, aki olyasmi magas lehet, mint Te. Kicsit viccesen öltözik, annál sokkal viccesebb a hangja...

És nem szakmájában dolgozik, pedig jól fizető diplomája van, feladta egy nagy MLM-cég miatt. Rengeteg személyiségfejlesztő és önbizalom-növelő könyvet olvas (és persze tárgyalás-technikáról, pénzkezelésről, kommunikációról, személyiségtípusokról stb. stb. - mint nálunk mindenki :-) -). És tökéletesen boldog, van 2 gyermeke, sok pénze, sok barátja, sok száz ember a csapatában, aki tiszteli és becsüli.


Keress célokat, tanulj és sportolj! Tanulj bármit, ami érdekel: nyelvet, vagy a hobbidról... Míg olvasol, addig nem a magasságodra figyelsz és jobb lelkiállapotba kerülsz.

A tanulás és sportolás mindenkit kihúz a depresszióból.


Jó tanulást! :-)

2012. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj nagyon sok ember van így mint te.És megoldásképpen kompenzálnak.A te esetedben pl a sok pénz kompenzálná a dolgokat a fejedben.Ha már így alakult hogy nem érzed magad vonzónak egy nő szemében akkor azzal vonzóvá teheted magad hogy meg teszel mindent azért hogy a munkádban és az életben befutó légy.Sok pénzed legyen.Mindjárt az arcod is nagyobb lesz meg látod.
2013. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az nem olyan alacsony !

:)

2013. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elmész a családorvostól és kérsz egy beutalót a mentálhigiéniére
2013. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. :)



25


És ímé egy törvénytudó felkele, kísértvén őt, és mondván: Mester, mit cselekedjem, hogy az örök életet vehessem?


26


Ő pedig monda annak: A törvényben mi van megírva? mint olvasod?


27


Az pedig felelvén, monda: Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből és teljes lelkedből és minden erődből és teljes elmédből; és a te felebarátodat, mint magadat.


28


Monda pedig annak: Jól felelél; ezt cselekedd, és élsz. (Lukács 10:25-28)



A Tízparancsolat:



2


Én, az Úr, vagyok a te Istened, aki kihoztalak téged Égyiptomnak földéről, a szolgálat házából.


3


Ne legyenek néked idegen isteneid én előttem.


4


Ne csinálj magadnak faragott képet, és semmi hasonlót azokhoz, amelyek fenn az égben, vagy amelyek alant a földön, vagy amelyek a vizekben a föld alatt vannak.


5


Ne imádd és ne tiszteld azokat; mert én, az Úr a te Istened, féltőn-szerető Isten vagyok, aki megbüntetem az atyák vétkét a fiakban, harmad és negyediziglen, akik engem gyűlölnek.


6


De irgalmasságot cselekszem ezeriziglen azokkal, akik engem szeretnek, és az én parancsolatimat megtartják.


7


Az Úrnak a te Istenednek nevét hiába fel ne vedd; mert nem hagyja azt az Úr büntetés nélkül, aki az ő nevét hiába felveszi.


8


Megemlékezzél a szombatnapról, hogy megszenteljed azt.


9


Hat napon át munkálkodjál, és végezd minden dolgodat;


10


De a hetedik nap az Úrnak a te Istenednek szombatja: semmi dolgot se tégy azon se magad, se fiad, se leányod, se szolgád, se szolgálóleányod, se barmod, se jövevényed, aki a te kapuidon belől van;


11


Mert hat napon teremté az Úr az eget és a földet, a tengert és mindent, ami azokban van, a hetedik napon pedig megnyugovék. Azért megáldá az Úr a szombat napját, és megszentelé azt.


12


Tiszteld atyádat és anyádat, hogy hosszú ideig élj azon a földön, amelyet az Úr a te Istened ád te néked.


13


Ne ölj.


14


Ne paráználkodjál.


15


Ne lopj.


16


Ne tégy a te felebarátod ellen hamis tanúbizonyságot.


17


Ne kívánd a te felebarátodnak házát. Ne kívánd a te felebarátodnak feleségét, se szolgáját, se szolgálóleányát, se ökrét, se szamarát, és semmit, ami a te felebarátodé. (II. Mózes 20:2-17)



Új parancsolatot adok néktek, hogy egymást szeressétek; amint én szerettelek titeket, úgy szeressétek ti is egymást. (János 13:34)

2020. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!